Swiss International Law School

Úvod

Read the Official Description

Za posledních 35 let, mezinárodní obchod rostl téměř o 1.000%. Globalizace obchodu vyžaduje globalizace práva.

Přesto dnešní právní profese je stále téměř výhradně omezeny na vnitrostátním právem. Co potřebujeme, je nová generace právníků zaměřených na mezinárodních a přeshraničních záležitostí.

Naše vize

SiLS` vize je přizpůsobit právní vzdělání na globalizaci a přivést lidi z celého světa, aby čelit výzvám mezinárodní právní praxe.

Sils Foundation

The Swiss International Law School je charitativní nadace podle švýcarského práva se sídlem ve švýcarské Basileji. Jejím účelem je usnadnit celosvětovou výuky a studia srovnávacího práva obchodního a řešení sporů.

Vášeň

Jsme fascinováni globalizace a mnoho členů našeho pedagogického týmu jsou přední odborníci a odborníky v oblasti mezinárodního obchodního práva a rozhodčího řízení.

Kvalita

V Swiss International Law School učíme zákon o skutečně srovnávací a mezikulturní základě. Naše výsledky založený na přístup k výuce vám umožní okamžitě provést, a procvičit si své znalosti.

Internacionalita

Sils dálkové studium LL.M. a Můťa Academy jsou kompletně web-based a nabídnout flexibilní vzdělávací prostředí, který je přístupný z celého světa.

V Sils Přístup

Swiss International Law School nabízí to nejlepší z obou světů: na bezvadnou kvalitu tradiční vysokoškolského vzdělání a plody nedávného nejmodernější pokrok v oblasti e-learningu. Tato jedinečná kombinace dává studentům nejlepší přípravu k dispozici pro jejich budoucí kariéru, spárované s maximální flexibility v učení.

Mezinárodní a interkulturní výměna

Tyto Sils programy se snaží být přístupné pro studenty z celého světa tím, že nabízí všechny předměty zcela založených na webu. Ve svých programech Sils využívá virtuálního vzdělávacího prostředí state-of-the-art. Studenti získají přístup k video přednášky, učebnic, úkolů a hodnocení, stejně jako přednášky a diskusní kluby.

Formování globální advokát

Sils LL.M. Program je založen na modelu vysokoškolského vzdělávání na výsledcích založené. Cílem programu je právě není jednoduše přenášet obecný a abstraktní vědomosti, ale spíše trénovat základní dovednosti a schopnosti vyžadované "globální právník".

Proto každý modul se zabývá studentů v projektech sledovaných skupin a online aktivity ve skupinách smíšeného kulturní a právní zázemí, které doplňuje individuální studium. Skupinové aktivity jsou prováděny v malých třídách s maximálně 16-20 studentů, vedené dvěma zkušenými vedoucími kurzů. Předpokládané výsledky vzdělávání, úkoly hodnocení, a kritéria pro posuzování jsou transparentně sdělovány podrobných studentů 'a modulů příruček. Vystoupení studentů se hodnotí jak formativní zpětnou vazbu a formální, sumativní hodnocení podle transparentních hodnotících kritérií.

Řízení kvality

Kvalita za Swiss International Law School je výsledkem kombinací sdílení všichni zaměstnanci společnou vizi a podporovat žité kultury kvality ve škole. To je do praxe

Opatrně zarovnejte cílů programu Sils s výukových a vzdělávacích aktivit a úkolů souvisejících s posuzováním, účinně a transparentně komunikovat cíle kurzu, zamýšleného učení, vyučování a učení činnosti, jakož i podrobná kritéria k posouzení účastníkům, a zejména tím, že se zaměří na zájmu studentů, aby byl plně připraven na pracovišti, jak je sebevědomý, a efektivní profesionály, a je schopen dostát očekávání svých potenciálních klientů, vrstevníky a kolegy na konci tohoto kurzu.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

Sils LL.M. Mezinárodní Obchodní Právo A řešení Sporů

Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2018 Švýcarsko Basel Austrálie Gold Coast Švýcarsko Online + 4 více

Sils Online Master of Laws (LL.M.) v mezinárodní obchodní právo a řešení sporů (60 ECTS) lze je otevřené komukoli s alespoň bakalář práva (BLAW / LL.B.) nebo rovnocenný právní kvalifikaci. Je určen pro praktikující právníky z různých kulturních a právním prostředí, kteří usilují o kariéru na vysoké úrovni v mezinárodní advokátní kanceláři, nadnárodní společnost nebo vládní organizace. [+]

krátké Fakta Otevřít: Každý, kdo úspěšně ukončil BLAW, LL.B. nebo ekvivalentní, nebo je přijat do baru v jakékoli jurisdikci. Režim Study: Plně online, 20 týdnů za semestr. Každý modul může také být posuzovány jednotlivě. Kurzy: Čtyři interaktivních modulů: Prodej a dopravní právo, řešení sporů, právo obchodních společností a duševního vlastnictví. Čtyři extra-modulární výukové programy (plus jeden zdarma). DOBA: Dva semestry (na plný úvazek), čtyři semestry (na částečný úvazek). Semestr začátek: 1 srpna a 1. února. Kredity: 60 ECTS (European Credit Transfer System), což odpovídá asi 40 (plný úvazek) nebo 20 hodin (part-time) studentského úsilí týdně. Jazyk: English. Poplatky: CHF 36'000 (celý program), CHF 10'000 (single module). Finanční podpora a stipendia k dispozici. Duální zakázky Programy: Study on-line na Sils, studie na místě v jedné z našich partnerských univerzit, a získat dva LL.M. stupňů. Program SIL LL.M. v mezinárodní obchodní právo a řešení sporů je vyučován kompletně on-line, takže své profese přístup na úrovni vysokoškolského vzdělávání, které by jinak mohly být mimo dosah, protože pracovních či rodinných povinností. Sils nabízí skutečný životní zkušenosti, co mezinárodní práci jako globální právník je jako s online schůzky, videokonference, on-line výzkum a písemné práce připravené jednotlivě nebo v malých skupinách, stimulující a inspirující zpětná vazba od fakulty a vrstevníky z celého světa , Výuka přístup je zaměřen na podporu studentů nejen se učit teorii, ale unterstand, jak to funguje, proč to funguje, a jaké praktické důsledky v něm mohla být. Malé třídy jsou složeny ze studentského orgánu, který zastupuje širokou škálu zkušeností, přináší i odborné... [-]

Sils / Dluhopis LL.M. Duální Ocenění Program

Online & Campus forma Denní studium Kombinované February 2018 Austrálie Gold Coast Švýcarsko Švýcarsko Online Basel + 3 více

Sils a Bond University, Gold Coast / Austrálie se nabízejí program Dual Award tím, že zvažuje, že Sils a Bond LL.M. jsou v zásadě rovnocenné. [+]

Co je Sils / Bond LL.M. Dual Award Program asi? Sils a Bond University, Gold Coast / Austrálie se nabízejí program Dual Award tím, že zvažuje, že Sils a Bond LL.M. jsou v zásadě rovnocenné. Úspěšným ukončením polovina z příslušných modulů / předmětů předepsané v rámci každé ze dvou LL.M. programy Studenti získají jak LL.M. stupňů. Kde a jak je program vyučován? Vzhledem k tomu, Sils LL.M. Moduly jsou vyučovány výhradně on-line, Bond LL.M. bude dodáno v Austrálii na kampusu University Bond Gold Coast. Kdo má nárok na programu? Každý student, který se zapsal do SIL LL.M. lze použít se zapsat do LL.M. Bond a naopak. Vzhledem k tomu, australských vízové ​​povinnosti se Sils Student musí absolvovat minimálně dva SIL moduly před tím, než zahájit Bond LL.M. Nicméně, aplikace na LL.M. Bond může dojít při stále provádějící SIL moduly. Bond student nemusí mít ukončené jakýkoli dluhopis předměty před tím, než zahájí Sils LL.M., a dluhopisů Předměty a SIL Moduly lze provést současně. Jak se bude akademický rok a přechod být organizována? Vzhledem k tomu, Sils semestry zahájena v srpnu a únoru, Bond semestry zahájena v lednu, květnu a září. Sils studenti dokončení nezbytných dva Sils moduly v prosinci mohou obvykle zahájit LL.M. Bond v květnu nebo vyšší, a ty, které dokončil v červnu lze obvykle zahájit Bond LL.M. v září nebo později. Jak je výuka uspořádání? Studenti budou platit příslušné poplatky k instituci, na které se zavazují předmětů a / nebo moduly, že školné obou institucí je zhruba ekvivalentní. Co... [-]

Videos

Welcome to the SiLS LL.M.

The SiLS LL.M. in 120 Seconds

SiLS - Bond Introduction