University of Deusto

Úvod

Read the Official Description

University of Deusto je instituce, která vlastní více než 130 let zkušeností. V současné době hostí více než 12 000 studentů ve svých různých oblastech a v roce 2017 získala první škola univerzity ve Španělsku .

Nabízí následující studijní obory:

 • Etika
 • Studium volného času
 • Inženýrství
 • Mezinárodní a mezikulturní studia
 • Obchodní škola
 • Psychologie
 • Zákon
 • Podnikání
 • Vzdělání
 • Teologie

Dvě kampusy na University of Deusto se nacházejí v Bilbau a San Sebastian. Baskicko je proslulé svou historií, průmyslovou tradicí, podnikatelským ducha, jedinečnou kulturou, gastronomií a přírodním prostředím.

Bilbao získala v poslední době ocenění Lee Kuan Yew World City Award, která je považována za Nobelovu cenu měst za svůj transformační proces, považovaný za architektonickou měřítko po celém světě.

San Sebastian je evropským kulturním městem 2016 a uděluje nejlepší evropskou pláž.

This school offers programs in:
 • Angličtina
 • španělština

Vidět Law Diplomy » Vidět Law LLM » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Advanced Program v mezinárodních právních studií

Campus forma Denní studium 10 týdnů September 2019 Španělsko Bilbao

Mezinárodní Studium na Právnické fakultě Deusto mají dlouhou historii a to jak v oblasti výuky a v oblasti výzkumu (Erasmus Mundus Plus, evropské projekty H2020). [+]

Mezinárodní Studium na Právnické fakultě Deusto mají dlouhou historii a to jak v oblasti výuky a v oblasti výzkumu (Erasmus Mundus Plus, evropské projekty H2020).

Co je to Advanced Program?

Jedná se o pokročilý specializace program, který umožňuje selektivní prohloubení náročné a složité a aktuálních problémů mezinárodní právní realitou.

profil účastníka

Jedná se o pokročilý specializace program pro studenty v oblasti práva:

Studenti s Bachelor nebo titul v oboru Právo

Také, oni jsou schváleny Ředitelstvím názvu osoby s bakalářský diplom nebo podporovány v mezinárodních vztahů, politologie, sociologie a Business Administration.... [-]


LLM

Master of Laws (LLM) v mezinárodních právních studií

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Španělsko Bilbao

Master of Laws je postgraduální stupeň, který umožňuje prohloubení v oblasti práva, může poskytnout všeobecný nebo specializovaný právnické vzdělání. [+]

Co je Master of Laws?

Master of Laws je postgraduální stupeň, který umožňuje prohloubení v oblasti práva, může poskytnout všeobecný nebo specializovaný právnické vzdělání.

V případě Master of Laws (LL.M.) v mezinárodních právních věd na University of Deusto je Master of specializace v právních a mezinárodních otázek. Student může vést učení podle jejich zájmu by svobodně si zvolit mezi kurzů ročně, nebo sledovat jednu ze dvou směrů, které program nabízí:

nadnárodní LawPublic International LawPřístupové a Požadavky na přijetíBýt držitelem vysokoškolského diplomu v oboru právo, získané na zahraniční univerzitě. Absolventů a absolventů ve španělských univerzitách mají přístup k mezinárodním Program Advanced program v mezinárodních právních studií (30 ECTS).To může vyhodnotit přijímání absolventů mezinárodních vztahů, politologie, sociologie a Business Administration.program... [-]

Contact

Adresa, 1. řádek Avenida de las Universidades,
2448007 Bilbao, Basque Country, Španělsko