ISDE

Úvod

Read the Official Description

Institut Superior de Derecho y Economía ( ISDE ) byl založen v roce 1992 s cílem dokončit vysokoškolské vzdělávání absolventů práva z teoretické i praktické stránky. Zástupci hlavních úřadů národních a mezinárodních právníků se sešli, aby diskutovali o vytvoření akademické instituce určené výhradně k právnímu vzdělávání na nejvyšší úrovni. Bylo nutné, aby se ve Španělsku objevilo výukové středisko, které kromě vytváření vysokoškolských studentů bylo schopno zahrnout dostatečné záruky a automaticky do nejlepších firem. Byla to potřeba a požadavek, který vyžadují samotné advokátní kanceláře.

ISDE je právní vzdělávací středisko, které je součástí Univerzity Complutense v Madridu.

Dnes je více než 200 firem ve více než 50 zemích, které se k projektu zapojily.

Mezinárodní

Hledáním nejlepších akademických partnerství, kromě členství na univerzitě Complutense v Madridu ISDE poskytuje společné školení s univerzitami jako jsou Carlos III a Rey Juan Carlos v Madridu mezi národní a Columbijskou univerzitou v New Yorku, Právo, Florida University, včetně zahraničních.

Stejně jako výše, ISDE podepsal několik dohod s univerzitami po celém světě a je jedinou španělskou institucí poskytující oficiální magisterské studijní programy ve Spojených státech, které uznává americká advokátní komora.

Na institucionální úrovni má ISDE uznání Generální rady španělských právníků a advokátních komor Madrid, Barcelona a Tarrasa. S Ministerstvem spravedlnosti pomáhá při poskytování kurzů v oblasti mediace a podepsala dohody o spolupráci s Centrem pro právní studia Ministerstva spravedlnosti, Národní radou soudních úředníků a nadací Carolina.

Sdružení

Pokud jde o profesní sdružení, ISDE podepsal dohody s Interamerickou advokátní komorou, profesním sdružením expertů v oblasti nemovitostí, sdružením účetních a daní španělských odborníků, španělským sdružením stavebního práva, centrem výzkumu a vývoje registrace a obchodního práva, rada guvernérů sportu, profesionální fotbalové ligy a podpora, mimo jiné.

Tímto způsobem ISDE s pomocí profesionálního, akademického, institucionálního a asociačního krému dokázal vyvinout metodu výcviku, ve které zmizí rozdíl mezi teorií a praxí.

Vhodnost této metody na potřeby studentů vede k míře umístění po téměř 90% programech, stejně jako k největšímu počtu schválených nových důkazů o přístupu k právnímu zástupci Španělska se 100%

Odráží tyto roky práce, ISDE byl zařazen s 18 programů v "Inovační Law Schools" zpráva, Financial Times, pořadí první ve Španělsku, třetí v Evropě a čtvrtý na světě. Rok po roce také vede řadu kategorií obhajoby v novinách El Mundo a právní doplněk novin La La Razon, který je centrem s nejvyšším počtem zahraničních studentů a ročně kolem 150 studentů.

Jsou to ceny za úsilí ve službách jednoho protagonisty: studenta. Jeho vynikající trénink a kariérní úspěch jsou ty, které dávají význam projektu ISDE . Dnes je více než 25 000 absolventů. ve více než čtyřiceti zemích jsou našimi nejlepšími velvyslanci.

Partnerské společnosti

64850_64848_Captureddd.JPG
This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Spanish (Spain)

Vidět LLM » Vidět Magistr - OnlineStudies » Vidět Magistr - Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

Magistr V Mezinárodním Sportovním Právu

Campus forma Denní studium 1 rok January 2018 Španělsko Madrid Barcelona + 1 více

Tento magistr v mezinárodním sportovním právu byl navržen pro absolventy práva a další zájemci o rozvoj jejich kariéry v oblasti sportovního práva. [+]

Tento magistr v mezinárodním sportovním právu byl navržen pro absolventy práva a další zájemci o rozvoj jejich kariéry v oblasti sportovního práva.

Žadatelé musí mít možnost navštěvovat a věnovat jeden rok programu jako student na plný úvazek.

Je také povinné, aby všichni studenti měli dobrou znalost anglického jazyka , protože to bude oficiální jazyk programu, a proto budou všechny přednášky poskytnuty v angličtině.

Proč byste si měli zvolit tento program?Magisterská fakulta se skládá z nejvýznamnějších mezinárodních profesionálů v oblasti sportovního práva.Master zahrnuje dva akademické pobyty (Spojené království a Švýcarsko), kde navštívíte a získáte praktické školení v předních institucích a advokátních kancelářích v oblasti sportu a sportu.Master je na prvním místě v nejlepších specializovaných právních programech od El Mundo.Budete pracovat na reálných sporových věcech, které budou řešeny jinými právníky. Soudní spory, řešení sportovních sporů, ADR, arbitráže, mediace apod. Vždy se všemi podpůrnými dokumenty, nároky, protinávrh, procedurální strategie, nařízení, prostředky, rozsudky a ceny atd.Garantujeme stáž v předních advokátních kancelářích. Přesná příležitost k učení, která vám zajistí bezpečnost na začátku a budoucnost Vaší profesionální kariéry. Možnost učit se od vedoucích pracovníků v oboru a spolupracovat s nejlepšími odborníky v tomto odvětví.Více než 1000 absolventů, kteří v současné době pracují v oboru sportu práva.Nabízíme jedinečnou metodiku školení založenou na kombinaci praktických případů, mistrovských kurzů, návštěv institucí a interních školení.ISDE Alumni Employment Network and Networking s více než 10 000 absolventy, profesory a programovými řediteli, složené z více než 200 profesionálních firem z více než 30 zemí.... [-]

Videos

ISDE - Avram Grant en el ISDE en Madrid

Contact
Adresa destinace
C/ Recoletos, nº 6,
Madrid, 28001 ES
Social Media
Adresa destinace
Avda. Tibidabo 30
Barcelona, 08022 ES