Read the Official Description

Pekingský technologický institut (BIT) v současné době sídlí ve více než 2 200 mezinárodních studentů ze 137 různých zemí. Největší studentská populace pochází z Jižní Koreje, Ruska, Polska, Pákistánu, Německa, Francie, Kazachstánu, Indonésie a Thajska. Od zahájení iniciativy "Study in BIT" v roce 2013 bylo posledních pět let svědkem toho, že BIT učinil velké pokroky v oblasti zápisu a řízení zahraničních studentů s tím, že počet registrovaných studentů stoupal exponenciálně ze stovek na více než 2 200, univerzity s průměrnou roční mírou růstu 20%.

Naše univerzita je odhodlána kultivovat špičkové globální lídry s mezinárodní vizí, konkurencí a schopnostmi spolupráce v globální politické ekonomice, kultuře vzdělávání a vědy a techniky. V současné době je Pekingský technologický institut, který má vědecký a komplexní systém vzdělávání a řízení, považován za jednu z nejlepších destinací pro zahraniční studenty studující v Číně a je všeobecně uznáván za vysokou kvalitu příjmu, úspěšné absolventy, rozsáhlé pracovní příležitosti pro absolventy , plné stipendijní programy, efektivní každodenní řízení, adekvátní podporu studentského života i barevné aktivity studentů.

Úřad mezinárodních studentů jako vzdělávací a administrativní pracoviště BIT je zodpovědný za nábor, řízení a výuku čínštiny jako cizího jazyka všem zahraničním studentům s různým zázemím z celého světa. Vedle koordinované práce v oblasti přijímacího řízení, správy života, sociálního managementu a poskytování logistických služeb se Úřad také zavazuje nabízet mezinárodní kurzy čínského jazyka a čínských kulturních kurzů a zároveň poskytovat řadu čínských a anglických vyučovaných programů a krátké -term programy. Zde je vybaven kompetentním manažerským týmem s bohatými zkušenostmi a rozsáhlými dovednostmi, kteří budou sloužit jako most, který pomůže mezinárodním studentům lépe porozumět BIT, Pekingu jako hlavního města a Číny. Je to naše upřímná naděje, že s odhodláním a odhodláním řídícího týmu se všichni zahraniční studenti nakonec zamilují do tohoto města a budou pohodlně žít v BIT.

Vítejte na Pekingském technologickém institutu!

Programs taught in:
Angličtina
čínština

Tato škola dále nabízí:

LLM

Beijing Institute Of Technology

Program práva v BIT, se zákonem jako jeho klíčový předmět, provedl charakteristické vzdělání v jurisprudence (s jádrem obvyklého práva a právních metod), občanského a obc ... [+]

Program práva v BIT , se zákonem jako jeho klíčový předmět, provedl charakteristické vzdělání v jurisprudence (s jádrem obvyklého práva a právních metod), občanského a obchodního práva (právo duševního vlastnictví jako jádro), životního prostředí a zdrojů Zákon o ochraně (zákon o energetickém právu a zákon o ochraně životního prostředí jako jádro), Mezinárodní právo (zákonem o leteckém prostoru a vesmíru a Mezinárodním právem na ochranu lidských práv jako jádrem) a Procesním právem (se základním jádrem a procesním systémem).

Studenti jsou vybaveni solidní základní teorií práva, základním výcvikem právního myšlení a praxe a znalostmi přírodovědných předmětů a vědy a techniky, kteří pak mají schopnost analyzovat a řešit problémy s právní teorií a zákonnými metodami .... [-]

Čína Beijing
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině