Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Poloviční úvazek SJD Programy v Boston, Spojené státy americké 2024

1 Poloviční úvazek SJD Programy v Boston, Spojené státy americké 2024

Přehled

Jako hlavní město státu Massachusetts, Boston je velmi metropolitní a je domovem více než 6 milionů lidí. Je centrem vzdělání s více než 100 vysokých škol a univerzit k účasti.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Právníci, kteří absolvovali JD a magisterské právo a chtějí dosáhnout nejvyššího právního stupně, by měli zvážit program SJD. Prostřednictvím rozsáhlého výzkumu a psaní připravuje doktor právnické vědy absolventy, kteří vyučují právo nebo vytvářejí vládní veřejnou politiku na vysoké úrovni.

Učení na částečný úvazek umožňuje získat titul nebo kvalifikaci, i když nemůže chodit do školy na plný úvazek. Člověk se může učit svým vlastním tempem, postupně shromažďuje kredity, které se započítávají do konečné kvalifikace.

Přečtěte si více

Filtry

  • SJD
  • Spojené státy americké
  • Boston
  • Poloviční úvazek
Studijní obory
    Obchodní podnikání Ekonomika Jazyky Zdravotní péče
  • Právo
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory