Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Poloviční úvazek SJD Programy v Politika v Boston, Spojené státy americké 2024

1 Poloviční úvazek SJD Programy v Politika v Boston, Spojené státy americké 2024

Přehled

Jako hlavní město státu Massachusetts, Boston je velmi metropolitní a je domovem více než 6 milionů lidí. Je centrem vzdělání s více než 100 vysokých škol a univerzit k účasti.

Jaké jsou výhody studia politiky na univerzitě?

Programy politiky na univerzitách jsou určeny k tomu, aby učily studenty právnické koncepty a jak se právo uplatňuje v různých formách. Titul politiky může být užitečný pro lidi, kteří chtějí pracovat ve veřejném sektoru nebo se věnovat kariéře v politice. Někteří lidé se mohou rozhodnout studovat politiku, protože mají zájem zapojit se do vlády. Kurzy politiky nabízejí pohled na to, jak jsou zákony vytvářeny, jejich dopad na společnost, a jak ovlivňují životy jednotlivců. Mnoho politických titulů může také zahrnovat kurzy o tom, jak psát zásady. Ty mohou být užitečné pro lidi, kteří chtějí pracovat ve vládě nebo sami vytvářet zákony.

Co mohu dělat s titulem v politice?

Politika je často považována za neobvyklou volbu stupně mezi vysokoškoláky; nicméně, roste v popularitě. Titul politiky může být považován za prospěšný pro lidi, kteří mají zájem o kariéru, která vyžaduje silné kritické myšlení, kreativitu a vynikající komunikační dovednosti. Lidé s politickým titulem mohou očekávat, že po ukončení studia budou mít dostatek příležitostí k zaměstnání, protože budou mít tyto dovednosti. Politika je ideální volbou stupně, pokud se někdo chce v budoucnu zapojit do politiky, zákona nebo vlády.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Právníci, kteří absolvovali JD a magisterské právo a chtějí dosáhnout nejvyššího právního stupně, by měli zvážit program SJD. Prostřednictvím rozsáhlého výzkumu a psaní připravuje doktor právnické vědy absolventy, kteří vyučují právo nebo vytvářejí vládní veřejnou politiku na vysoké úrovni.

Učení na částečný úvazek umožňuje získat titul nebo kvalifikaci, i když nemůže chodit do školy na plný úvazek. Člověk se může učit svým vlastním tempem, postupně shromažďuje kredity, které se započítávají do konečné kvalifikace.

Přečtěte si více

Filtry

 • SJD
 • Spojené státy americké
 • Právo
 • Politika
 • Boston
 • Poloviční úvazek
Studijní obory
 • Právo (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory