Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek SJD Programy v Politika 2024

1 SJD Programy v Politika 2024

Přehled

Po získání bakalářského nebo magisterského práva se můžete rozhodnout pro výkon SJD nebo doktor právnické vědy. Tento postgraduální titul se zaměřuje na právní výzkum a může trvat řadu let dokončit.

Konkrétněji, co je SJD v politice? Tento pokročilý stupeň by se mohl soustředit na to, jak jsou politiky vytvářeny nebo prosazovány, nebo jak přepsat stávající zásady, aby byly etické a jasně pochopitelné. Chcete-li získat nárok na tento program, budete potřebovat LLM, magisterský titul v oboru práva nebo ekvivalentní certifikát s určitým množstvím právnických zkušeností. Dokončení SJD vyžaduje více výzkumu a čtení než práce, která má připravit vás na obhajobu diplomové práce nebo dizertační práce ve výboru členů fakulty.

Některé dovednosti, které můžete získat během programu SJD, jsou veřejné mluvení, komunikace a houževnatost. Veřejné mluvení a komunikace mohou pomoci v sociálních situacích a při vytváření vztahů. Těžnost vám může pomoci překonat překážky v životě.

Chcete-li získat SJD, budete potřebovat rozpočet na knihy, registraci, cestování, stravu a ubytování. Možná budete moci ušetřit peníze tím, že využijete některé třídy online nebo kupujete užité učebnice.

Množství výzkumu, které byste vykonávali při výkonu SJD, by vás obvykle připravovalo na další výzkum, buď v právním prostředí nebo jako akademický profesor. Hluboké znalosti politických praktik mohou také získat kvalifikaci pro vysoké pozice v rámci regulačního orgánu vlády nebo velké společnosti. Některé názvy pracovních míst, které můžete vyhledat, zahrnují šéfa regulačních operací, mezinárodní právní poradce a předseda etické komise.

Chcete-li najít správnou školu pro vás, zvážit, kde chcete žít, zatímco pracujete na svém titulu. Dalším faktorem, který může zúžit výběr, je oblast, v níž se chcete zaměřit. Projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • SJD
 • Právo
 • Politika
Studijní obory
 • Právo (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory