Polsko

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  278
 • Podíl na inženýrských sítích

  62
 • Internetové předplatné

  12
 • Místní doprava

  21

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  5
 • Lístek do kina

  5
 • Pinta místního piva

  2

O Polsko

Pro mnoho lidí, Polsko je jedním z nejbohatších kulturních oblastí Evropy. Polsko se nachází v centru Evropy a má svoje hranice s Baltského moře, Německu, České republice, na Slovensku, Ukrajině, v Bělorusku, v Litvě a Rusku. Většina země je plochá, ale dvě horská pásma se nacházejí na jihu. Polsko je domovem velkolepé přírodní scenérie a krásné architektury, která zahrnuje hrady, zámky, dřevěné kostelíky a moderní sportovní arény. Pro studenty, kteří chtějí cestovat do země na vzdělávání, existuje mnoho slibných důvodů, proč tak učinit. Země nabízí solidní vzdělávací systém, včetně různých právnických fakult. To může být jeden z těch slibných zemí, aby získali právní vzdělání. Co je právní systém v Polsku? Před vstupem do tohoto typu oboru, by studenti měli mít lepší pochopení právního systému zde. Země právní systém 's se stále vyvíjí. To má jak veřejné, tak soukromé zákonů pod jeho kódu.Ústava Polska je hlavním zákony vládnoucí země. Jako občanského práva země, parlament vytváří zákony. V mnoha případech, zákony jsou lokalizovány, což je poněkud výzvu naučit se tyto zákony, dokud si nejste obeznámeni s místní oblasti.

Studovat v Polsko

Co je to zákon programy v Polsku? V zemi Polska, jednotlivci, kteří chtějí pracovat jako právník nebo advokáta, bude muset získat Magister 's diplom. Existuje mnoho místa pro tyto osoby k práci v, jakmile získají tento zákon titul, a pracuje jako soudce, státního zástupce, právní poradce, advokát, notář, exekutora a patentového zástupce. Existují dvě advokátní komory v zemi, Bar Rada polské, což je hlavní asociace advokát, a národní komora právních poradců, který je zaměřen na právní poradce. Zákona o vyšším vzdělávání v Polsku jako velká země, tam jsou četné zákon školy v Polsku. Studenti budou muset dokončit své první stupeň před podáním žádosti o právnickou fakultu. Právo stupně Vezměte přibyl další až čtyři roky v závislosti na zaměření. Náklady na stupně zákona významně pohybovat, ale ceny jsou srovnatelné s jinými evropskými programy práva.Zahraniční studenti mohou požádat, ale musí tak učinit přímo na právnické fakultě. Je-li přijat, bude škola pak pomůže studentovi získat potřebné vízum. Zápis v právnické fakulty může být těžké a jsou často vysoce konkurenční pozice. Nicméně, s dobrou poptávkou po vzdělaných právníků v zemi, které získaly právnický titul v Polsku může být velmi prospěšné.

Visa Requirements

 • C type visa – a short-term Schengen visa.
 • D type visa – a long-term national visa issued for up to one year.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

C type visa; D type visa

Cena a měna

USD 160

The application fee for a student visa to Poland is around $160. The fees are subject to change.

Kdo může žádat o vízum?

Students from European Union countries do not need a visa to study in Poland. However, when you have arrived in Poland, you do need to apply for a temporary study visa at the local Voivod’s office.

Students from outside the European Union typically need to apply for a student visa before entering Poland. There are, however, a number of countries that are free of this requirement. You can check if your country is on the list here: http://www.msz.gov.pl

Kde můžete žádost podat?

Polish embassy or consulate

You should apply for a student visa at the Polish embassy or consulate in your current country of residence.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Once you get admission to your selected university they will send you proper documents that you will use to get your student visa. You should apply for a student visa at your nearest Polish embassy or consulate. These are the documents you may typically be asked to provide:

 • A signed and complete filled Visa Application of Poland for students.
 • Passport that must be valid for at least three months after you plan to leave Poland.
 • Photocopy of National ID card.
 • Official letter from the university or college in Poland where you plan to study.
 • A brief CV or resume.
 • All your previous certificates and diplomas.
 • Proof that you have proficiency in the language in which you wish to study.
 • Proof that you are financially strong enough to bear your educational and living expenses in Poland.
 • Health insurance certificate that is accepted in Europe.
 • Two passport-sized photos.
 • Pay the Visa Application Fee
 • Proof of Accommodation in Poland.

All students have to legalize their stay in Poland by applying for a temporary residence permit. This has to be done a short time after arrival in Poland. Universities will help you with the application procedures. A temporary residence permit entitles you to stay and work in Poland.

Kdy byste měli podat žádost?

It can typically take around 15 days to process your student visa application. However, the processing times vary depending on the country and the type of visa you are applying for. Make sure to apply as soon as possible.

The length of the student visa depends on the length of your course.

Doba zpracování

15 Days

Pracovní příležitosti

International students have the right to work while studying in Poland as long as they are enrolled in an educational Institution. 20 hours of work are permitted during studies, as well as 3 months of full-time work during holidays. Full time work is permitted for Residence Card holders.

Hodiny za týden

20

Proč potřebujete tento typ víza?

Your visa application may be rejected if you are not able to show proof of the required funds, or if you provide incorrect or incomplete documents.