Keystone logo

0 PhD Programy v Právo Správní právo Správní právo 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Právo
  • Správní právo
Studijní obory
  • Právo (0)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Žádné programy nesplňují kritéria vyhledávání. Upřesněte prosím své filtry.

Clear filters

Popular education type

PhD Programy v Právo Správní právo Správní právo

Doktorát je obvykle terminál, který lze získat po ukončení magisterského studia. PhD je zkratka pro "doktor filozofie", a to kvalifikuje držitele titulu učit na univerzitní úrovni.

Co je doktorát ve správním právu? Tento studijní program nabízí intenzivní výzkum a studium zaměřené oblasti práva. Studenti v tomto programu řeší složité a podrobné informace týkající se právních předpisů, předpisů a precedentů. Studium administrativního práva zahrnuje právní otázky týkající se fungování vládních agentur a studenti se zaměřují na podrobnosti týkající se postupů a činností těchto orgánů.

Absolventi doktorského studia často získají vyspělé schopnosti v oblasti výzkumu a psaní. Mnoho z nich rozvíjí odborné znalosti v analýze podrobností, aby vyvozovalo závěry o politice. Tyto dovednosti se mohou přenést do mnoha oblastí a oblastí života.

Doktorský program se mezi univerzitami liší a náklady jsou závislé na poloze a odlišných nabídkách vybrané školy. Doktorand může trvat tři až pět let.

Studenti, kteří dokončují doktorské studium v ​​oblasti správního práva, se často v poptávce na pracovní sílu dostávají kvůli svým odborným znalostem a podrobné analýze práva. Možnosti kariéry zahrnují učitele práva na univerzitní úrovni, stejně jako pokračovat jako výzkumný pracovník v oboru. Někteří absolventi pracují jako advokáti, poradci a poskytují právní poradenství korporacím nebo orgánům veřejné správy. Jiní absolventi doktorského studia nacházejí zaměstnání jako správci veřejné správy nebo v právních pozicích v mezinárodním prostředí.

Doktorát v oboru správní právo může otevřít dveře mnoha vzrušujícím kariérám. Studijní program je nabízen mnoha univerzitami po celém světě. Některé z nich jsou lokální a jiné jsou programy online, takže si student může vybrat svou nejlepší volbu pro své potřeby. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.