Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 8 PhD Programy v Právo 2023

8 PhD Programy v Právo 2023

Přehled

Učenci, kteří chtějí vzít své vzdělání co nejvíce, se mohou zapsat do programu doktora filozofie. Ph.D. je jednou z nejvyšších akademických ocenění. Tento druh titulu může trvat od tří do šesti let.

Co je Ph.D. v právních studiích? Jedná se o doktorský program, který se zabývá všemi aspekty právní oblasti. Studenti mohou absolvovat kurzy, dizertace, písemné zkoušky a ústní zkoušky v průběhu celého programu. Přesná struktura se bude lišit od jedné školy k druhé. Podobně požadované kurzy použité v učebních osnovách nejsou stejné na každé univerzitě, ale mohou zahrnovat pokrok v právní filozofii, vliv sociální politiky na soudy, úlohu ekonomiky v právu, základy obchodního práva a etika v ekonomice.

Učenci, kteří se zaměřují na právní studia, se naučí používat nejnovější metody v právních vědách. Tato šikovnost může vést k rozvoji kritického myšlení, řešení problémů a komunikačních dovedností, které jsou důležité pro osobní a profesionální aspekty života.

Pokud se žadatelé chtějí dozvědět o nákladech na doktorské studium, možná bude muset kontaktovat školy přímo. Příliš mnoho faktorů ovlivňuje tuto proměnnou, včetně školy, jejího umístění, programu, jeho trvání a režimu tříd.

Mnoho Ph.D. absolventi, kteří studují právo, jsou považováni za zcela zaměstnatelní. Ve skutečnosti mohou studenti připravit práci do šesti měsíců od ukončení studia. Samozřejmě, všichni studenti mohou mít poněkud odlišné zkušenosti. Zatímco titul může hrát velkou roli v profesních příležitostech, předchozí vzdělání a pracovní zkušenosti učenců mohou ovlivnit, jaké typy pracovních míst jsou k dispozici. Někteří absolventi se stávají profesory práva, právními výzkumníky, právníky, soudci, právními poradci a tvůrci politik.

Jste připraveni se přihlásit do Ph.D. v právním studiu? Možná budete moci navštěvovat školy po celém světě nebo prostřednictvím on-line programů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Právo
  • Právo
  • Právo
Studijní obory
  • Právo (8)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát