Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 PhD Programy v Mezioborové právo 2023

3 PhD Programy v Mezioborové právo 2023

Přehled

Doktor filozofie je postgraduální titul a často slouží jako nejvyšší akademické ocenění na univerzitách po celém světě. Účast na Ph.D. program, studenti musí mít již dokončené některé vysokoškolské vzdělání.

Co je Ph.D. v interdisciplinárním právu? Tento obor studia se zabývá úlohou, kterou zákon může hrát v jiných oborech mimo legální svět. Programy se mohou zaměřit na intelektuální historii práva a roli, kterou hraje v humanitních vědách, společenských vědách a umění. Interdisciplinární právo může mít národní, mezinárodní nebo místní aspekt. Přesné učební osnovy se mohou lišit od školy až po školu. Například některé univerzity mohou vyžadovat, aby studenti dokončili studium, zatímco jiní pouze vyžadují zkoušky. Přesné kurzy se mohou lišit, ale mohou se podobat zákonům a životnímu prostředí, právním studiím umění a právnímu psaní.

Studium interdisciplinárního práva může být přínosem pro mnoho studentů. Nejen, že by to mohlo vést k vyšším počátečním platům, ale může také dát absolventům nadaci potřebnou pro smysluplný osobní život. Účastníci často získají důležité dovednosti, včetně organizace, výzkumu a kritického myšlení.

Neexistuje žádná univerzální cena za Ph.D. program. Mezi školami existuje mnoho rozdílů, částečně proto, že tento stupeň může trvat tři až šest let. Žadatelé by měli přímo kontaktovat univerzity na odhad.

Ph.D. v interdisciplinárním právu může vést k široké škále kariér. Studenti s tímto vzděláním často vstupují do oblastí mimo normální právní obory. Dostupné pracovní pozice však mohou záviset na zájmech, předchozím vzdělání a pracovní historii studentů. Někteří absolventi se stávají novináři, řediteli muzeí, patentovými úředníky, právníky, profesory, výzkumníky, poradci a konzultanty. Většina učitelů s Ph.D. nepokračujte v jejich vzdělávání, ale někteří se mohou rozhodnout pro další doktorské nebo magisterské studium.

Věděli jste, že můžete studovat interdisciplinární právo na doktorské úrovni ve školách po celém světě? Ať už chcete mít on-line nebo on-campus zkušenosti, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním návodu.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Právo
  • Právo
  • Mezioborové právo
Studijní obory
  • Právo (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát