Keystone logo

2 PhD Programy v Právo Mezinárodní právo Mezinárodní právo 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Právo
  • Mezinárodní právo
  • Mezinárodní právo
Studijní obory
  • Právo (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Právo Mezinárodní právo Mezinárodní právo

Pokud hledáte pro vzrušující právnické kariéry, ale nechtějí být vázána na určité zeměpisné oblasti, za které sledují mezinárodní právnický titul. PhD v mezinárodním právu je náročný stupeň určen pro studenty, kteří jsou schopni vykonávat nezávislou výzkumnou práci.

Co je to mezinárodní právo?

Mezinárodní právo lze definovat jako soubor pravidel považován za závazný ve vztazích mezi jednotlivými státy a různými národy, a to i přes různé zákony těchto subjektů. To platí především pro podniky a zemí, spíše než jednotlivci.

Jaké jsou výhody S doktorát z mezinárodního práva?

Vydělávat doktorát z mezinárodního práva, vám dává základy potřebné pro kariéru v obchodní a vládní práci, která překračuje mezinárodní hranice.Obdržíte solidní základy v zákonech, které jsou univerzální pro většinu zemí.

Kolik to stojí, aby se doktorát v oboru mezinárodního práva?

Náklady na PhD v mezinárodním právu se výrazně liší od jedné školy ke druhé a od jednoho státu do druhého.

Jaké jsou požadavky na PhD v mezinárodním právu?

Doktorát v oboru mezinárodního práva vyžaduje vysokoškolské práce v oblasti práva a obchodu, a některé programy budou také požadovat, aby velitel 's titul nebo ekvivalent stejně. Jsou rovněž povinny prokázáno, výzkum schopnosti a silné akademické obce. Programy požadovat, aby studenti publikovat akademické články před maturitě.

Jaké kariéry můžete očekávat s PhD v mezinárodním právu?

Studenti s doktorát v mezinárodním právu může pracovat v kariéře v rámci mezinárodních obchodních nebo otázky lidských práv, které překračují hranice. Tyto výzkumné náročné kariéry vyžadují kvalifikované, vzdělané jedince. Můžete najít práci v mezinárodní advokátní kanceláři, ve vládních agenturách nebo v podnicích, které zaměstnávají in-house právní profesionály.

Proč se doktorát v mezinárodním právu Online?

Jednou z možností, aby vaše práva stupeň pohodlnější, nebo pomoci s některými náklady na studium na obchodní právo míry je studovat on-line. Studium on-line se vás neomezuje geograficky, a mnoho příležitostí existuje získat tento cenný titul z pohodlí vašeho domova.

Jak se zapsat do PhD v mezinárodním právu?

Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.