Keystone logo

1 MBA Programy v Právo Obchodního právo Obchodní právo 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
  • Právo
  • Obchodního právo
  • Obchodní právo
Studijní obory
  • Právo (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MBA Programy v Právo Obchodního právo Obchodní právo

Máte-li zájem v oblasti obchodního práva, MBA může být to, co potřebujete, aby svou kariéru do nových výšin. Ať už máte nějakou ročníkovou práci v oblasti práva, nebo právě začínáte, se zaměřením památky na MBA je skvělý nápad.

Jaké jsou výhody MBA na obchodní právo?

MBA na obchodní právo poskytuje znalosti a pověření se pohybovat v oblasti podnikání, jakož i práva. Obchodní manažeři a manažeři mají sklon pohlížet na ty, kteří mají titul MBA v oboru obchodního práva, že mají více zkušeností vzhledem k přísným požadavkům tohoto programu MBA. Ty také mají tendenci se pohybovat výš v obchodní organizaci s tímto pokročilým práva a obchodní stupni.

Co MBA na obchodní právo se skládají z?

Typický MBA na obchodní právo zahrnuje širokou škálu kurzů v podnikání, včetně financí, řízení a etiky, jakož i mezinárodních transakcích. Zvláštností MBA na obchodní právo, je zaměřit se na práva, která kurzy, jako je bankovní právo, obchodní právo, právní základy aplikované financí a fúzí a akvizic.

Co je MBA v požadavcích obchodního práva?

Chcete-li být přijat do programu MBA ve většině škol, měli byste mít bakalářský nebo související titul od akreditované instituce nebo mají dostatek ročníkovou vyplněný, která se rovná titul Bachelor 's. Zkušenosti v oblasti podnikání nebo v právních předpisech se dává přednost, ale není nutné.

Kolik to stojí, aby se titul MBA na obchodní právo?

Poplatky zahrnují titul MBA v oboru obchodního práva se může lišit od jedné země do druhé. Je důležité najít akreditovaný program, který má rozumné školné plán, takže můžete vyrovnat své školné rozpočet se zbytkem svých životních nákladů.

Které kariéru s MBA v obchodním právu?

Absolvování s MBA na obchodní právo vám umožní začít kariéru v podnikové praxi, mezinárodního rozvoje, akademické obce, mezinárodního obchodu a politiky.

Jak se zapsat do MBA v obchodním právu?

Pokud máte zájem o Udělen, ale mají připojení k oboru podnikání MBA v obchodním právu je pro vás to pravé. Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.