Keystone logo

17 LLM Programy v Zdravotnické právo 2024

Filtry

Filtry

 • LLM
 • Právo
 • Zdravotnické právo
Studijní obory
 • Právo (17)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  LLM Programy v Zdravotnické právo

  LLM je zkratka pro Legum Magister, a to je magisterský titul pro ty, kteří chtějí pokračovat ve své právnické vzdělání. Zdravotní zákon se zabývá řadou různých zdravotnických aspektů, které se vztahují k právním otázkám.

  Možná se divíte, co je LLM v oblasti zdraví? Tento program je zaměřen na řadu různých oblastí, jako jsou zákony v oblasti veřejného zdraví, smluvní právo, zdravotnické právo, správní právo, lékařský zanedbání povinné péče právo a souhlasu zákon. Žadatelé o programu by měly mít bakalářský titul v oblasti zdravotní péče, práva, nebo příbuzný předmět.

  Existuje celá řada výhod pro ty, kteří vydělávají na LLM v oblasti zdraví. Stárnutí populace stále roste po celém světě, a to zvyšuje poptávka po odbornících zdravotní právo. Kariéra jsou převládající, a jsou k dispozici jak na národní i mezinárodní úrovni. Vědomí, že studenti získají také pomáhá jim řešit problémy v jiných oblastech života.

  Na plný úvazek plánu, LLM v oblasti zdraví může být obvykle vydělal za jeden rok.Náklady na programu se bude lišit v závislosti na zemi, ve škole, a studentem. Zájemci by měli kontaktovat školu podle svého výběru zjistit, co jejich finanční závazky bude.

  Absolventi se stupněm zdravotního zákona si mohou vybrat z mnoha dynamických a různorodých pracovních příležitostí. Právníci s tímto stupněm se můžete soustředit na kariéru v oblasti farmacie právu, zanedbání lékařské péče, lékařské etiky, mezinárodní veřejné zdraví, a práva duševního zdraví. Mohou pracovat v zákulisí, nebo tráví čas v soudní síni, v závislosti na jejich zájmy a osobností. Zdravotničtí odborníci s jejich LLM v oblasti zdraví může pracovat ve vyšších polohách úrovně v administrativě zdravotnictví a bioetiky.

  Ti, kteří se časových může být strach, že získání LLM v zdravotnictví, může být příliš obtížné. Nicméně, mnoho škol se nyní nabízí příležitost, aby se mnoho tříd on-line, a dokonce nabízí částečný úvazek studie.Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.