Keystone logo

1 LLM Programy v Právo Správní právo Správní právo 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Správní právo
  • Správní právo
Studijní obory
  • Právo (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

Popular education type

LLM Programy v Právo Správní právo Správní právo

Ti, kteří mají zájem pokračovat ve své právní vzdělání, může chtít, aby zvážila vydělávat LLM, nebo Master of Laws. Tento mezinárodně uznávaný titul se zaměřuje na mnoha různých oblastech, a správní právo je dobrá pro ty, kteří chtějí dozvědět více o nařízení a předpisů.

Co je LLM ve správním právu? Tento program se zaměřuje na specializované oblasti práva, která se zabývá vládními nařízeními, precedenty, a pravidel agentur na místní, státní a federální úrovni. Zatímco každý program nabízí různé kurzy, příklady tříd jsou agenturní organizace, administrativní proces, právo na upozornění a sluch, teorie správních činností, vyhlašování a stanovení správních předpisů, stojí, soudní přezkum, vymáhání, a zákon o správním řízení.

Master of Laws dává absolventům nohu před konkurencí na pracovišti, a pomáhá jim získat vyšší příjem.Množství informací, které absolvent s LLM v správního práva má je tak rozsáhlý a složitý, že často vydělávají více než dokonce trestní právník. Pro ty, kteří již pracují v této oblasti, LLM může vést k navýšení platu nebo povýšení.

K dispozici jsou administrativní programy nabízené práva na univerzitách po celém světě. Množství peněz je potřeba opatřovat LLM, závisí na různých faktorech, jako je například školy umístění, trvání programu, a potřeb studenta. Doporučuje se obraťte se na školu přímo zjistit náklady.

Administrativní právníci mají nepřeberné množství pracovních příležitostí z čeho vybírat. Mohou pracovat v různých zařízeních, přes vícero poboček a úrovní vládních i nevládních organizací. Absolventi s jejich LLM mohou psát pravidla agentur, komentáře a analýzy o navrhovaných pravidel, a bránit, rozhodnout, nebo stíhat případy týkající se porušení předpisů.

Nyní je ideální čas najít LLM ve správním právu programu. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.