Keystone logo

7 LLM Programy v Právo Obchodního právo Právo zábavního průmyslu 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Obchodního právo
  • Právo zábavního průmyslu
Studijní obory
  • Právo (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

LLM Programy v Právo Obchodního právo Právo zábavního průmyslu

Master of Laws (LL.M.) míra je postgraduální stupeň, která se zaměřuje na specializované oblasti práva. Mezinárodně uznávaná stupeň trvá asi jeden rok plný úvazek tříd vydělat.

Titul LL.M. v Zábava Zákon je postgraduální stupeň, který se zaměřuje na práva, pokud se to týká zábavním průmyslu. Kromě učení o základech, studenti často musí brát ani autorská práva nebo práva duševního vlastnictví třídy a třídy na práva a politiky komunikace. Musí přijmout dva kurzy podle jejich volby, s možností, včetně reklamy, e-commerce zákonů a hudebním průmyslu právu, abychom jmenovali alespoň některé.

Jakmile jedinci provedení těchto tříd, budou moci využít své znalosti právo zábavy, včetně specifik tříd, které si vybral pro sebe, na pomoc hudebníci, herci a další umělci a umělci navigovat zábavní průmysl.

Náklady, aby se kurzy získat titul LL.M.v Zábava Zákon, závisí na tom, kde se student rozhodne jít do školy. Nejenom, že cena lišit v závislosti na vybraném instituci, bude také záviset na zemi, ve které je student studuje.

Jedinci, kteří vydělávají titul LL.M. v kategorii Zábava zákoně obvykle již mají právní vzdělání, která jim umožňuje cvičit. Po dokončení jejich speciálních kurzů, budou moci argumentovat ve prospěch svých klientů. To by mohlo zahrnovat pomoc někoho, kdo byl obětí porušení autorských práv nebo pomáhat klienta, který byl obviněn z trestného činu. Navíc, oni často mají znalosti, aby mohli jednat nabídky jménem svých klientů, aby se zajistilo, že jsou placeni spravedlivě za jejich talenty.

Programy k získání LL.M. v kategorii Zábava práva jsou k dispozici ve školách a univerzitách po celém světě, z nichž mnohé nabízejí kurzy on-line, aby studenti mohli pokračovat v práci nebo se zúčastnit další povinnosti v průběhu studia.Chcete-li začít s kurzu, hledat programu níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.