Keystone logo

1 Dálkové studium LLM Programy v Právo Obchodního právo Právo duševního vlastnictví v Chicago, Spojené státy americké pro 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Spojené státy americké
  • Právo
  • Obchodního právo
  • Právo duševního vlastnictví
  • Dálkové studium
Studijní obory
  • Právo (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

Popular education type

Dálkové studium LLM Programy v Právo Obchodního právo Právo duševního vlastnictví

Stát Illinois se řadí jako pátý nejlidnatější stát v USA, přezdívaný jako země Lincoln stav je vysoce prosperující hosting velké množství atrakcí, průmyslu a lokalit. Kromě toho, že domov pro jeden z nejrušnějších světových letišť, stát četné instituce vysoce hodnoceny po celém světě. University of Chicago, se řadí mezi top 10 na světě.

Co je právo duševního vlastnictví?

Právo duševního vlastnictví je oblast práva, která se zabývá ochranou výtvorů mysli, jako jsou vynálezy, literární a umělecká díla a symboly a jména používaná v obchodě. Tyto výtvory se nazývají " duševní vlastnictví, " protože jsou produkty intelektu. Zákon o duševním vlastnictví zahrnuje autorské právo v tom, že chrání tvůrčí úsilí; nicméně, právo duševního vlastnictví přesahuje zvukový a vizuální projev chráněný autorským právem a zahrnuje projevy myšlenek.

Jaké kariéry jsou k dispozici studentům práva duševního vlastnictví?

Právo duševního vlastnictví je specializovaná oblast práva, která nabízí mnoho příležitostí pro praxi. Právníci specializující se na právo duševního vlastnictví mohou pracovat v soukromé praxi, pro vládní agenturu nebo pro velkou korporaci. Některé typické pracovní tituly zahrnují patentový zástupce, právník ochranných známek, a právník v oblasti autorských práv.

Proč je studium práva duševního vlastnictví důležité?

Právo duševního vlastnictví je důležité, protože pomáhá chránit výtvory mysli. Tato oblast práva dává lidem zákonné právo kontrolovat, jak je jejich duševní vlastnictví používáno, a může pomoci zabránit ostatním v nezákonném používání nebo přijímání zásluhy za něčí práci.

Co budu studovat během studia práva duševního vlastnictví?

Co budu studovat během studia práva duševního vlastnictví?

Během studia práva duševního vlastnictví se dozvíte o různých typech duševního vlastnictví, o tom, jak chránit každý typ a jak řešit spory související s používáním nebo vlastnictvím duševního vlastnictví. Dozvíte se také o autorském právu, patentovém právu a zákonu o ochranných známkách. Kromě toho získáte dovednosti ve výzkumu, psaní a ústní advokacii.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

Online nebo distanční vzdělávání se týká využívání elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. Díky online výuce má člověk přístup ke vzdělání kdykoli a odkudkoli s dostupným připojením k internetu.