Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 2 LLM Programy v Právo duševního vlastnictví v Nottingham, Spojené království 2024

2 LLM Programy v Právo duševního vlastnictví v Nottingham, Spojené království 2024

Přehled

Nottingham je známý pro legendu Robina Hooda, dvou velkých divadel a mnoho muzeí a galerií. To je také domov pro dvě univerzity, které mají více než 60 tisíc studentů, z nichž 12.000 jsou mezinárodní.

Co je právo duševního vlastnictví?

Právo duševního vlastnictví je oblast práva, která se zabývá ochranou výtvorů mysli, jako jsou vynálezy, literární a umělecká díla a symboly a jména používaná v obchodě. Tyto výtvory se nazývají " duševní vlastnictví, " protože jsou produkty intelektu. Zákon o duševním vlastnictví zahrnuje autorské právo v tom, že chrání tvůrčí úsilí; nicméně, právo duševního vlastnictví přesahuje zvukový a vizuální projev chráněný autorským právem a zahrnuje projevy myšlenek.

Jaké kariéry jsou k dispozici studentům práva duševního vlastnictví?

Právo duševního vlastnictví je specializovaná oblast práva, která nabízí mnoho příležitostí pro praxi. Právníci specializující se na právo duševního vlastnictví mohou pracovat v soukromé praxi, pro vládní agenturu nebo pro velkou korporaci. Některé typické pracovní tituly zahrnují patentový zástupce, právník ochranných známek, a právník v oblasti autorských práv.

Proč je studium práva duševního vlastnictví důležité?

Právo duševního vlastnictví je důležité, protože pomáhá chránit výtvory mysli. Tato oblast práva dává lidem zákonné právo kontrolovat, jak je jejich duševní vlastnictví používáno, a může pomoci zabránit ostatním v nezákonném používání nebo přijímání zásluhy za něčí práci.

Co budu studovat během studia práva duševního vlastnictví?

Co budu studovat během studia práva duševního vlastnictví?

Během studia práva duševního vlastnictví se dozvíte o různých typech duševního vlastnictví, o tom, jak chránit každý typ a jak řešit spory související s používáním nebo vlastnictvím duševního vlastnictví. Dozvíte se také o autorském právu, patentovém právu a zákonu o ochranných známkách. Kromě toho získáte dovednosti ve výzkumu, psaní a ústní advokacii.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

Přečtěte si více

Filtry

  • LLM
  • Spojené království
  • Právo
  • Obchodního právo
  • Právo duševního vlastnictví
  • Nottingham
Studijní obory
  • Právo (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory