Keystone logo

65 LLM Programy v Právo a nařízení 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Správní právo
  • Právo a nařízení
Studijní obory
  • Právo (65)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

LLM Programy v Právo a nařízení

Typicky dostupný pro studenty s předchozími právnickými nebo příbuznými obory, LLM je postgraduální studijní program. Vzhledem k tomu, že tento typ titulu je považován za pokročilý, mnoho studentů se snaží o otevření nových pracovních míst.

Co je LLM v oblasti práva a regulace? Obvykle se zaměřují na záležitosti vládních a regulačních orgánů, právní a regulační programy jsou obvykle navrženy tak, aby poskytovaly intenzivní a důkladné prozkoumání právních základů a zároveň umožnily studentovi specializovat se podle osobního zájmu. Oproti stádiu současných problémů je většina učitelů vystavena řadě právních specializací, jako je kriminalita, životní prostředí, zdravotní péče a pojišťovací právo. V závislosti na instituci mohou studenti potřebovat prohlásit konkrétní oblast zájmu pro volitelné předměty nebo mohou zůstat obecní, rozvíjet široké a komplexní porozumění zákonům specifickým pro hostitelskou zemi univerzity.

Multidisciplinární myšlení, přísné výzkumné schopnosti a dobře rozvinuté soft skills jsou jen některé z talentů, které absolventi mohou vychovávat. Nejen, že tyto dovednosti mohou otevřít široký sortiment kariérních příležitostí, ale mohou také být rozhodující pro osobní rozvoj studenta.

Doba zápisu, umístění instituce a status rezidence jsou jen některé z faktorů, které mohou ovlivnit výuku. Studenti, kteří mají zájem o absolvování LLM, jsou vyzýváni, aby oslovili své školy pro výběr informací o rozpočtu.

Příležitosti poskytované LLM v oblasti práva a regulace lze nalézt na místní nebo zahraniční úrovni. Cenící za své obratné poznatky, úspěšní učenci v této oblasti mohou pokračovat v uplatňování takových pracovních titulů jako spolupracovník, zahraniční spolupracovník, interní poradce nebo důstojník shody. Dostupnost pozic však může záviset na úspěšném absolvování zvláštních zkoušek, a to konkrétně pro ty, kteří si přejí uplatňovat zákony mimo svou rodnou oblast. Další potenciální odvětví mohou zahrnovat kariéru ve veřejné správě jako soudní úředníci, právní asistenti a právníci.

Široce dostupné ve virtuálních a globálních nastaveních, vaše LLM v oblasti práva a regulace mohou být získány na částečný nebo plný úvazek, aby vyhovovaly vašim potřebám. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.