Keystone logo

14 LLM Programy v Právo Právní věda Právní výzkum 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Právní věda
  • Právní výzkum
Studijní obory
  • Právo (14)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

LLM Programy v Právo Právní věda Právní výzkum

Master of Laws je postgraduální studijní program určený k tomu, aby vědcům získal specializované znalosti tím, že se soustředí na určitou oblast práva. Většina studentů, kteří se zapsali do programu LLM, již mají doktorský titul Juris nebo vysokoškolské právo. Studenti na plný úvazek často končí za rok.

Co je LLM v právním výzkumu? Je to postgraduální program určený k přípravě profesionálů, kteří kladou otázky, analyzují problémy a přijmou nové výzvy. Mnoho kurzů dává účastníkům šanci získat praktické zkušenosti s využitím různých metod výzkumu. Od studentů lze očekávat, že se budou účastnit přednášek, diskusí, projektů a dizertací. Přesná struktura kurzu se může lišit od školy ke škole, ale může zahrnovat třídy podobné teoriím a filozofii právního výzkumu, odůvodnění s precedentem a tradice právního vyšetřování.

Studium právního výzkumu dává účastníkům jedinečné chápání významu analytického myšlení, komunikace a vnímavosti. Tento program LLM pomáhá studentům zdokonalovat tyto dovednosti, aby se mohli zapojit do praxe i dobře zaokrouhlených právníků s orientovaným na výzkum. Tyto dovednosti mohou také pomoci člověku žít bohatý osobní život.

Kolik stojí LLM? To může záviset na programu, jeho délce a škole. Pokud žadatelé chtějí odhadnout, musí kontaktovat školu, kterou doufají, že se zúčastní.

Po absolvování LLM v oboru Právní výzkum, jakou kariéru mohou mít studenti? Neexistuje žádný limit pro to, co může někdo s tímto vzděláním dělat. Mnoho učitelů se stává právníky, právníky, soudci a poradci, ale mohou existovat i jiné netradiční příležitosti. Například někteří absolventi pracují jako profesoři, akademičtí vědci, lektoři, právní novináři, inspektoři kvality a vedoucí technických programů.

Univerzity po celém světě mohou nabízet programy LLM buď online nebo osobně. Chcete-li požádat o další informace nebo se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.