Keystone logo

25 LLM Programy v Právo Právní věda Právní praxe 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Právní věda
  • Právní praxe
Studijní obory
  • Právo (25)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

LLM Programy v Právo Právní věda Právní praxe

Master of Laws je jednoletý až dvouletý denní studijní program s globální důvěryhodností. Tato pokročilá certifikace poskytuje studentům práva pověření v cílové oblasti, které jsou přijímány z jedné země do druhé. Absolventi tohoto programu nabízejí právnickým firmám vyspělou oblast znalostí a kvalifikace pro práci v mezinárodním právním prostředí.

Co je to LLM v právní praxi? Tento studijní program zahrnuje dokončení odborné přípravy potřebné pro LPC, což je nezbytné pro advokaci v Anglii a ve Walesu. Některé studované témata zahrnují základní základy obchodního práva, trestního a občanského soudního sporu, majetkového práva a daní. Další témata mohou zahrnovat profesionální chování a regulaci. Účastníci programu se mohou často rozhodnout pro studium užších témat, jako je rodinné nebo mezinárodní rodinné právo, zákon o úrazech nebo obchodní spory.

Učenci v tomto programu LLM mohou získat cenné schopnosti, které jim zůstávají po celou dobu jejich kariéry. Mohou zahrnovat zlepšené výzkumné dovednosti a schopnost vytvářet organizovaný plán. Další praktické dovednosti mohou spočívat v schopnosti vyjednávat, která může být použita osobně a profesionálně.

Zájemci mohou najít příležitosti k dokončení programu LLM v právnické praxi ve školách po celém světě. Tyto třídy jsou často k dispozici jako online nebo vzdálené studijní kurzy. Rozmanitost míst a formátů vede k řadě nákladů. Nadějní studenti najdou, že je nejlepší kontaktovat své preferované školy individuálně.

Dokončení programu LLM v programu Právní praxe může vést k neadvokačnímu postavení, jako je například výuka nebo výzkumný pracovník v oblasti veřejné politiky. Další pracovní příležitosti lze nalézt v cizím právu v jiné zemi, než je země původu studenta. Absolventi mohou nalézt právní postavení v oblasti duševního vlastnictví nebo řešení konfliktů, které pracují pro komerční firmy nebo pro veřejné subjekty.

Vzdělávací instituce nabízejí spoustu možností pro budoucí studenty. Online kurzy poskytují jak flexibilitu, tak větší přístup k akademickému úspěchu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.