Keystone logo

9 LLM Programy v Právo Právní věda Právní etika 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Právní věda
  • Právní etika
Studijní obory
  • Právo (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

LLM Programy v Právo Právní věda Právní etika

Pro mnoho studentů, kteří mají zájem o studium práva a získávají titul LLM, mohou obvykle jim poskytnout odborné znalosti ve své zvolené oblasti. Obvykle je k dispozici studentům, kteří dokončili bakalářský titul, program LLM je jedním ze způsobů, jak připravit studenty k úspěchu v oblasti práva.

Co je to LLM v právní etice? Tento typ programu obvykle učí studenty složitosti etiky v podnikatelském světě, zejména v oblasti zdravotní péče. Prostřednictvím případových studií a prezentací se studenti mohou seznámit se zákony týkajícími se duševního zdraví, reprodukce, darování orgánů a medicíny. Kurzy obvykle pokrývají široké témata, jako jsou lidská práva, odborná odpovědnost a metody výzkumu.

Zatímco se zapsali do programu LLM, studenti obvykle kultivují několik klíčových kompetencí, které by jim mohly pomoci jak v osobním, tak v profesním životě. Analytické dovednosti umožňují studentům navigovat složité zákony, zatímco silné komunikační dovednosti pomáhají studentům vytvářet sítě a spojovat se s klienty. Organizační dovednosti jsou užitečné pro budování kariéry a pro vyrovnávání osobních životů.

Program LLM obvykle trvá jeden rok, než je ukončen, když je přijat na plný úvazek. Náklady se liší podle školy, která nabízí titul, protože žádné dvě univerzity nejsou přesně podobné, zejména pokud jde o náklady na školné.

S každodenním lékařským pokrokem roste poptávka po právnických pracovnících s etickým základem. Studenti se mohou stát analytiky veřejného pořádku nebo se mohou rozhodnout pracovat jako poradci lékařské etiky. Mnoho z nich raději využívá své znalosti k tomu, aby se učili a stali se profesory lékařské etiky. Jiní najdou práci zastupující soudní žaloby jako právníky lékařské etiky. Někteří mají zkušenosti s výzkumem v zákulisí.

Pro některé studenty není pravidelné navštěvování tříd na akademické půdě. Zapojení do online tříd může být někdy lepší volbou, protože studenti mají obvykle větší flexibilitu ve svých vlastních plánech. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.