Keystone logo

2 LLM Programy v Jazyky Angličtina Právní angličtina 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Jazyky
  • Angličtina
  • Právní angličtina
Studijní obory
  • Jazyky (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

LLM Programy v Jazyky Angličtina Právní angličtina

Master of Laws (LLM) je akademická kvalifikace ve specializované oblasti vzdělávání. Mnoho z těchto programů je založeno na výzkumu a poskytuje absolventům volitelnou cestu k budoucímu vzdělávání. Dokončení LLM by mohlo posílit vyhlídky na zaměstnání, kromě faktorů, jako jsou např. Nahromaděné roky právní zkušenosti a pověst vybrané právní školy.

Co je to LLM v právní angličtině? Studijní obor kombinuje jak právní, tak jazykové dovednosti, a kurzy mohou zahrnovat studium občanského a trestního práva, ekonomické právo, právo veřejného jednání a mezinárodní právo. Studenti, kteří se účastní tohoto programu, se mohou seznámit se základy právního systému Spojených států nebo praktiky advokacie a ústních dovedností. Program může být vhodný pro vědce, kteří doufají, že rozšíří svou právní kvalifikaci tak, aby zahrnovali i ty, kteří vyžadují praxi ve Spojených státech.

Studenti, kteří se účastní programu LLM v právnické angličtině, mají často možnost vylepšit jejich používání právní terminologie a lépe se seznámit s nadnárodním právem. Ti, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny, se mohou účastnit tohoto programu s cílem zlepšit jejich chápání právní angličtiny a základy práva USA.

Náklady na LLM se liší podle školy a jak dlouho trvá program. Potenciální studenti by měli pečlivě zkontrolovat své možnosti a každou školu, aby si byli jisti, že našli program, který vyhovuje jejich potřebám.

Absolventi s LLM v právní angličtině se mohou zaměřit na úzké pole, jako jsou například trestní spory nebo mezinárodní finanční zákony. Účastníci programu mohou také použít míru k přesunu z jedné oblasti práva do druhé. Absolventi by se mohli stát právníky zabývajícími se duševním vlastnictvím nebo řešit mezinárodní spory týkající se anglicky mluvících zemí a neanglofonních zemí. Tento titul může také otevřít pracovní perspektivy v oblasti výzkumu a akademických oborů.

Magisterské programy jsou nabízeny univerzitami po celém světě. K dispozici jsou on-line programy, které nabízejí studentům účast na prestižních školách bez přesunu z jedné země do druhé. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.