Keystone logo

1 Dálkové studium LLM Programy v Právo Občanské právo v Spojené státy americké pro 2024

Filtry

Filtry

 • LLM
 • Spojené státy americké
 • Právo
 • Občanské právo
 • Dálkové studium
Studijní obory
 • Právo (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Dálkové studium LLM Programy v Právo Občanské právo

  Co je občanské právo?

  Občanské právo je odvětví práva, které se zaměřuje na pravidla a předpisy týkající se soukromých vztahů mezi jednotlivci. Tato oblast práva zahrnuje smlouvy, majetek, rodinné právo, a deliktní právo. Titul v občanském právu lze získat z mnoha různých typů škol, včetně tradičních i online univerzit. Absolventi oborů občanského práva jsou vybaveni dovednostmi nezbytnými k analýze a řešení právních sporů. Práce je k dispozici v různých prostředích, včetně advokátních kanceláří, korporací a vládních agentur.

  Proč je studium občanského práva důležité?

  Studium občanského práva poskytuje studentům dovednosti a znalosti potřebné pro navigaci v právním systému. Poskytuje také pochopení principů upravujících soukromé vztahy mezi jednotlivci.

  USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

  LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

  Online nebo distanční vzdělávání se týká využívání elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. Díky online výuce má člověk přístup ke vzdělání kdykoli a odkudkoli s dostupným připojením k internetu.