Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Dálkové studium LLM Programy v Občanské právo v Spojené státy americké 2024

1 Dálkové studium LLM Programy v Občanské právo v Spojené státy americké 2024

Přehled

Co je občanské právo?

Občanské právo je odvětví práva, které se zaměřuje na pravidla a předpisy týkající se soukromých vztahů mezi jednotlivci. Tato oblast práva zahrnuje smlouvy, majetek, rodinné právo, a deliktní právo. Titul v občanském právu lze získat z mnoha různých typů škol, včetně tradičních i online univerzit. Absolventi oborů občanského práva jsou vybaveni dovednostmi nezbytnými k analýze a řešení právních sporů. Práce je k dispozici v různých prostředích, včetně advokátních kanceláří, korporací a vládních agentur.

Proč je studium občanského práva důležité?

Studium občanského práva poskytuje studentům dovednosti a znalosti potřebné pro navigaci v právním systému. Poskytuje také pochopení principů upravujících soukromé vztahy mezi jednotlivci.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

Online nebo distanční vzdělávání se týká využívání elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. Díky online výuce má člověk přístup ke vzdělání kdykoli a odkudkoli s dostupným připojením k internetu.

Přečtěte si více

Filtry

 • LLM
 • Spojené státy americké
 • Právo
 • Občanské právo
 • Dálkové studium
Studijní obory
 • Právo (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory