Keystone logo

3 LLM Programy v Právo Občanské právo v Spojené státy americké pro 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Spojené státy americké
  • Právo
  • Občanské právo
Studijní obory
  • Právo (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

LLM Programy v Právo Občanské právo

Co je občanské právo?

Občanské právo je odvětví práva, které se zaměřuje na pravidla a předpisy týkající se soukromých vztahů mezi jednotlivci. Tato oblast práva zahrnuje smlouvy, majetek, rodinné právo, a deliktní právo. Titul v občanském právu lze získat z mnoha různých typů škol, včetně tradičních i online univerzit. Absolventi oborů občanského práva jsou vybaveni dovednostmi nezbytnými k analýze a řešení právních sporů. Práce je k dispozici v různých prostředích, včetně advokátních kanceláří, korporací a vládních agentur.

Proč je studium občanského práva důležité?

Studium občanského práva poskytuje studentům dovednosti a znalosti potřebné pro navigaci v právním systému. Poskytuje také pochopení principů upravujících soukromé vztahy mezi jednotlivci.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.