Keystone logo

22 LLM Programy v Právo Občanské právo 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Občanské právo
Studijní obory
  • Právo (22)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

LLM Programy v Právo Občanské právo

Méně známý než ostatní vysokoškolské tituly, Master of Laws nebo LLM, je pokročilým certifikátem v právnických studiích. Programy LLM jsou zpravidla dostupné studentům s trvalým právním vzděláním a často přijímá mezinárodní kandidáty.

Co je to LLM ve studiích občanského práva? Typicky rozdělený mezi veřejným a soukromým právem zahrnuje studie občanského práva jakoukoli oblast práva související s interakcí mezi občany téhož státu. Ačkoli některé programy mohou studentům umožnit, aby studovali volitelnou formou ve veřejném a soukromém právu nebo dokončili dvojí zápis, většina studijních programů je zaměřena na vzdělávání studentů v jedné cestě nad druhou. Tyto cesty však mohou poskytnout několik možností specializace. V programech zaměřených na veřejný zákon, které mohou být k dispozici, patří trestní právo, právo v oblasti lidských práv nebo správní právo. Naopak oblasti soukromého práva se specializací mohou zahrnovat smluvní, rodinné nebo majetkové právo.

Občanské právo, i když velmi obsáhlá, se zabývá především spory mezi jednotlivci, takže většina absolventů vykazuje vynikající komunikační, organizační a mediační schopnosti. Zatímco tyto dovednosti mohou být nástrojem pro podporu kariéry, jsou také velmi prospěšné pro osobní životy a vztahy studentů.

Studium LLM v oborech občanského práva lze získat z univerzit po celém světě a každý program bude rozdělovat své poplatky odlišně. Mezi typické faktory, které mohou ovlivnit náklady na vysokou školu, může patřit vysokoškolská země, status zápisu studentů a zda jsou kurzy přijaty na kampus nebo on-line.

Profesní příležitosti jsou do značné míry závislé na oblasti specializace studenta a předchozí pověření, například v jiných profesních stupních. Obě oblasti specializace mohou otevřít dveře pro práci jako paralegálové, právní asistenti a soudní úředníci. Studenti, kteří se zabývají veřejným právem, mohou sloužit jako veřejní obhájci, komunikační stratégové a kriminální právníci, zatímco ti, kteří se zaměřují na soukromé právo, mohou vidět dveře otevřené pro povolání, jako jsou plánovači nemovitostí, manažeři důvěry, kontraktoví manažeři a firemní advokáti.

Většina programů LLM může být dokončena na částečný úvazek a on-line, což vám umožní pokračovat ve studiu LLM ve studiích občanského práva, aniž byste svůj život pozdrželi. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.