Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 LLM Programy v Mezinárodní zákon o ochraně údajů v Spojené království 2023

4 LLM Programy v Mezinárodní zákon o ochraně údajů v Spojené království 2023

Přehled

Co je mezinárodní právo na ochranu osobních údajů?
Mezinárodní právo na ochranu údajů je zastřešující koncept zahrnující právní pravidla, předpisy, a jurisdikce týkající se ochrany osobních údajů. Zahrnuje zásady, kterými se řídí shromažďování, ukládání, zpracování, přístup, zveřejňování a další použití osobních údajů, které byly jakýmkoli způsobem formátovány. To může zahrnovat počítačové soubory nebo papírové záznamy, ale nezahrnuje informace ve veřejné doméně ani neosobní údaje.

Mezinárodní zákon o ochraně osobních údajů je právní odvětví týkající se práva jednotlivce kontrolovat shromažďování a používání svých osobních údajů, zejména online. Primárním účelem mezinárodního práva na ochranu údajů je zajistit, aby jednotlivci pochopili a souhlasili s tím, jak budou jejich údaje používány a chráněny. Usiluje o uplatňování zásad spravedlivých informačních postupů. Zpracování údajů podle mezinárodního práva o ochraně osobních údajů je právem na soukromí a může být omezeno pouze za zvláštních okolností diktovaných zákonem.

Jaké kariéry jsou možné s mezinárodním právem na ochranu osobních údajů?
Mezinárodní právo na ochranu údajů je rychle rostoucí oblastí. Potřeba vzdělávání a regulace v digitálním věku vedla k mezinárodním studijním programům práva na ochranu osobních údajů, které jsou k dispozici na mnoha univerzitách. Tyto programy nejen učí budoucí právníky o právu, ale také poskytují praktické zkušenosti, které mohou být užitečné při žádosti o postgraduální studium. Mnoho z těchto pozic je ve vládě, ale absolventi mezinárodního práva na ochranu údajů jsou také zaměstnáni technologickými společnostmi a dalšími soukromými organizacemi. Mezinárodní právo na ochranu údajů Pracovní místa lze nalézt ve veřejném i soukromém sektoru.

Jaké jsou výhody studia mezinárodního práva na ochranu údajů?
Studium mezinárodního práva na ochranu údajů poskytuje pochopení právních a technických rámců, kterými se řídí ochrana osobních údajů. To umožňuje studentům porozumět právu v praxi a může být užitečné při ucházení se o zaměstnání po ukončení studia. Studium mezinárodního práva na ochranu osobních údajů zahrnuje také praktickou práci, jako je účast na výzkumných projektech a provádění. Tato kombinace teorie a praktické práce dává studentům výhodu při podávání žádostí o práci v mezinárodním právu o ochraně osobních údajů.

Co budu studovat během studia mezinárodního práva na ochranu osobních údajů?
Během studijních programů mezinárodního práva na ochranu údajů budou studenti studovat kombinaci základních a volitelných předmětů práva a technologie. Ty dále rozšiřují porozumění mezinárodnímu právu o ochraně osobních údajů tím, že poskytují příklady v kontextu a zkoumají právní zásady, jako je právo na informace, souhlas, kvalita údajů a omezení účelu.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

Přečtěte si více

Filtry

  • LLM
  • Spojené království
  • Právo
  • Zákon o ochraně údajů
  • Mezinárodní zákon o ochraně údajů
Studijní obory
  • Právo (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát