Keystone logo

2 Dálkové studium LLM Programy v Právo Lidská práva Právo veřejného zájmu v Manchester, Spojené království pro 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Spojené království
  • Právo
  • Lidská práva
  • Právo veřejného zájmu
  • Manchester
  • Dálkové studium
Studijní obory
  • Právo (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

Dálkové studium LLM Programy v Právo Lidská práva Právo veřejného zájmu

Manchester je známý pro svou architekturou a má Spojené království je druhou největší městskou památkovou zónou, 5 krát větší, než samotné město. Existují pouze tři vysoké školy, ale mají celkem 73 tisíc studentů.

Co je to právo veřejného zájmu?
Právo veřejného zájmu je oblast práva, jejímž cílem je pomáhat chránit veřejnost a podporovat sociální spravedlnost. Právníci veřejného zájmu pracují v mnoha různých oblastech, jako je právo životního prostředí, právo lidských práv a právo občanských práv. Právní tituly veřejného zájmu jsou skvělou volbou pro studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v právu, která změní jejich komunitu. Studium práva veřejného zájmu vás může připravit na kariéru ve vládě, neziskových organizacích nebo soukromých advokátních kancelářích.

Jaké kariéry jsou k dispozici v právu veřejného zájmu?
Studentům práv, kteří se specializují na právo veřejného zájmu, je k dispozici mnoho různých pracovních míst. Někteří pracují ve vládních agenturách, jako je ministerstvo spravedlnosti nebo EPA. Jiní pracují pro neziskové organizace, jako je American Civil Liberties Union nebo Amnesty International. Někteří pracují v soukromých advokátních kancelářích nebo mohou zastupovat klienty, kteří si nemohou dovolit najmout právníka. Bez ohledu na to, jaký typ práce chcete, titul v oboru práva veřejného zájmu vám dává příležitost pracovat ve smysluplných oblastech práva a pořádku..

Proč je studium práva veřejného zájmu důležité?
Právo veřejného zájmu je důležité, protože se jedná o právní sektor zaměřený na pomoc těm, kteří si nemohou pomoci sami. Tato oblast práva může pomoci chránit životní prostředí, hájit lidská práva a podporovat sociální spravedlnost. Právníci ve veřejném zájmu se specializují na oblasti, jednotlivci, a skupiny, které jsou náchylné k vykořisťování nebo zneužívání.

Co jsou tituly práva veřejného zájmu?
Pokud se chcete věnovat kariéře v právu veřejného zájmu, máte k dispozici mnoho různých možností studia. Některé školy nabízejí specializace na právo veřejného zájmu, zatímco jiné vám umožňují zvolit si jakýkoli typ právního titulu zaměřeného na veřejnou službu.

Co budu studovat během studia práva veřejného zájmu?
Během studia práva veřejného zájmu budete studovat řadu různých témat, včetně ústavního práva, trestního práva a právního výzkumu. Dozvíte se také, jak psát efektivní právní informace a zastupovat klienty u soudu. Tento typ školení vás připraví na kariéru ve vládní nebo primárnípraxi.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

Online nebo distanční vzdělávání se týká využívání elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. Díky online výuce má člověk přístup ke vzdělání kdykoli a odkudkoli s dostupným připojením k internetu.