Keystone logo

4 LLM Programy v Právo Lidská práva Právo veřejného zájmu 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Lidská práva
  • Právo veřejného zájmu
Studijní obory
  • Právo (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

LLM Programy v Právo Lidská práva Právo veřejného zájmu

LLM ve veřejném zájmu práva je vynikající volbou pro ty, kteří se snaží udělat svět lepším místem. Ti, kteří mají tento absolvent titul mají možnost zapojit se do veřejné služby tím, že poskytuje specializované právní poradenství na charitu, neziskových organizací, vládních organizací a podniků.

&nbsp

Co je LLM ve veřejném zájmu práva? Jedná se o titul absolventa-úrovni, obvykle vyhrazen pro ty, kteří již absolvovali nějaký formální právní vzdělání. Ti, kteří sledují tento LLM tak si získat odborné znalosti v určité oblasti public interest law. Vzhledem k tomu, toto pole je široká a pestrá, existuje řada cest studia, ze kterých si studenti mohou vybrat. Studijní oblasti mohou zahrnovat lidských práv, politiky životního prostředí a ochrany spotřebitele.

&nbsp

Získání LLM ve veřejném zájmu zákona přináší řadu výhod.Ti, kteří jsou nositeli tohoto stupně jsou schopni stavět na svých stávajících právních znalostí stát se odborníky v určité oblasti práva. To může učinit je velmi cenná aktiva ve veřejném i soukromém sektoru.

&nbsp

Je obtížné přesně určit náklady vydělávat tento stupeň, protože školné a životní náklady, bude záviset na zemi a institucí. Z tohoto důvodu je důležité, aby budoucí studenti důkladně zkoumat náklady spojené s programy, v nichž mají zájem.

&nbsp

Ti, kteří mají o LLM ve veřejném zájmu práva jsou považovány za odborníky ve svých oborech, a jako takové jsou v konkurenčním postavení v oblasti zaměstnanosti. Absolventi mohou najít práci s vládní agentury, neziskové organizace či zájmové skupiny. Tradiční soukromé praxe je také možnost, stejně jako in-house radit pozice s podniky a dalšími podnikatelskými subjekty.

&nbsp

Mnoho institucí přijímat on-line aplikace pro tento titul. Je vhodné, aby důkladně výzkumu požadavky na přijetí před podáním aplikace. Tyto informace lze snadno nalézt v naší programové nabídky. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.