Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 30 LLM Programy v Technické právo 2023

30 LLM Programy v Technické právo 2023

Přehled

Informační technologie LLM programu je podporovat pokročilé znalosti a chápání práva informačních technologií v nejširším slova smyslu, v rámci mezinárodních, evropských a domácí prostředí.

Tento program zkoumá množství právních problémů spojených s výpočetní techniky a internetu, klíčovým tématem prozatím vývoj a rostoucí konvergence, informačních a komunikačních technologií. LLM programy Informační technologie rovněž zabývat rostoucí hodnotu připojené k informacím a umožní přispět k mnoha současných oblastí debaty v oblasti práva informačních technologií. Běžné, na něž oblasti patří regulační přístupy k informačním technologiím, pravomoci, odpovědnosti, obsah soukromí a ochrany údajů, duševní vlastnictví, normy a hospodářské soutěže, počítačové trestné činnosti, e-commerce, a digitální propasti.Do konce LLM programu Informační technologie, by studenti měli objevit s pochopením práva informačních technologií nejen v právním smyslu, ale také její sociální, etické, kulturní a obchodní souvislosti.

LLM profesionálové informační technologie pracují po celém světě v celé řadě průmyslových odvětví a sektorů. Můžete procházet LLM programy informačních technologií níže se dozvíte více o možnostech, na vás čekají!

Přečtěte si více

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Technické právo
Studijní obory
  • Právo (30)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát