Keystone logo

3 LLM Programy v Obchodní podnikání Fúze a akvizice 2024

Filtry

Filtry

 • LLM
 • Obchodní podnikání
 • Fúze a akvizice
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular study format

  Popular education type

  LLM Programy v Obchodní podnikání Fúze a akvizice

  Vybavení studentů s pokročilým výcvikem, Master of Laws nebo LLM je absolvent úrovně. Většina programů LLM je vyvážená v kurzu a výzkumu a někteří mohou mít požadavek na práci.

  Co je LLM ve fúzích a akvizicích? Vyžaduje odborné znalosti v oblasti účetnictví i podnikání, studijní plány se zaměřením na fúze a akvizice jsou často interdisciplinární a zahrnují dynamickou rozmanitost kurzů. Řízení podniků, obchodní předpisy, daně a obchodní strategie obvykle slouží jako páteř těchto programů, připravují studenty k tomu, aby se zapojili do řízení rizik na vysoké úrovni pro transakce mezi různými podnikatelskými subjekty. Vzhledem k tomu, že mnoho transakcí probíhá v globálním měřítku, mohou studenti také studovat mezinárodní předpisy týkající se fúzí a akvizic. Typicky jsou zakladatelské účetnictví a ekonomické kurzy nabízeny jako volitelné předměty, které doplní studijní právní a obchodní školení.

  Schopnosti získané z dokončení magisterského studia v oblasti fúzí a akvizic mohou pokračovat v pomoci studentům jak v jejich kariéře, tak doma. Mezi pozoruhodné znaky, které jsou společné úspěšným absolventům, patří dobře vyvinutý pocit obchodní důvtivy, výjimečné schopnosti rozumět a vynikající dovednosti v oblasti finančního řízení.

  Kromě zohlednění míry výuky byste se měli podílet na jakýchkoli laboratorních poplatcích spojených s vaší třídou, neboť mohou značně ovlivnit rozpočet školy. Další aspekty, které je třeba zvážit, zahrnují umístění univerzity, délku studia a zda se budete účastovat online nebo osobně.

  Vzhledem ke specializovanému charakteru diplomu většina absolventů pracuje v rámci soukromého sektoru a může mít mnoho funkcí na vysoké úrovni v oblasti operací a účetnictví. Konkrétní kariéry, které mohou studentům zpřístupnit, zahrnují právní odborníky, specializované na fúzi a akvizice, poradce v oblasti dodržování zákonů a regulace a firemní sdružení. Zatímco většina právních pozic bude vyžadovat dodatečné pověření, existuje několik kariérních cest, jako jsou konzultanti pro dodržování požadavků zákazníků a strategických obchodních analytiků, dostupných na firemním trhu pro ty, kteří nemají rozsáhlé právní zázemí.

  Dostupné jsou celosvětové, částečné a denní programy pro LLM ve fúzích a akvizicích. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.