Keystone logo

16 LLM Programy v Právo Ekonomické právo Energetické právo 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Ekonomické právo
  • Energetické právo
Studijní obory
  • Právo (16)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

LLM Programy v Právo Ekonomické právo Energetické právo

Master of Laws je forma dalšího vzdělávání pro právníky. Lidé, kteří již mají Juris doktor nebo bakalář práva mohou získat specializované znalosti o určitém právním souboru prostřednictvím programu LLM. Studenti na plný úvazek budou mít možnost získat za celý rok LLM.

Co je LLM v energetickém právu? Tento stupeň se soustřeďuje na odvětví právního systému, který se zaměřuje na změnu klimatu, politiku obnovitelných zdrojů energie, využití půdy a globální energetické potřeby. Studenti se mohou naučit hodnotit a řešit nové politiky výroby a distribuce energie. Programy mohou využívat celou řadu vzdělávacích nástrojů, včetně přednášek, diskusí, dizertací a externích školení. Zatímco požadované kurzy mohou být velmi odlišné, mohou obsahovat nebo být podobné zákonům o životním prostředí, regulaci a politice energetického práva, daně z ropy a zemního plynu a zákonům a politice o přírodních zdrojích.

LLM v oblasti energetického práva dává účastníkům příležitost vybudovat analytické, komunikační a časově řízené dovednosti. Všechny tyto schopnosti jsou nezbytné pro úspěšnou kariéru v právu, ale mohou také pomoci osobě vést více osobního života.

Neexistují žádné stanovené náklady na LLM. Ve skutečnosti některé univerzity mohou mít výuku fluktuace pro každou startovní třídu. Žadatelé mohou získat konkrétní odhad tím, že přímo kontaktují školu.

Zatímco mnoho studentů, kteří získají LLM, se stávají právníky, soudci nebo advokáty, ne všichni vstupují do kariéry v oblasti práva. Někteří absolventi mohou pokračovat ve státních politiků, mezinárodních environmentálních konzultantů, novinářů v oblasti energetického práva, profesorů či ředitelů neziskových organizací. Přesná kariéra, kterou si člověk zvolí, může záviset na své předchozí pracovní zkušenosti a jiném vzdělání.

Zatímco programy LLM byly tradičně vyučovány v anglicky mluvících zemích, mnoho škol na celém světě nyní nabízí toto vzdělávání jak online, tak osobně. Chcete získat více informací? Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.