Keystone logo

1 LLM Programy v Ekonomika Finance Dodržování předpisů 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Ekonomika
  • Finance
Studijní obory
  • Ekonomika (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

LLM Programy v Ekonomika Finance Dodržování předpisů

Také známý jako Master of Laws, LLM je postgraduální stupeň znamenat pokročilé právní znalosti. Studenti obvykle dokončí kurzy do jednoho roku, ale některé programy mohou trvat až dva roky.

Co je LLM v souladu? Studenti, kteří absolvují tento studijní program, mají často možnost volby ze široké škály regulačních otázek. Zdravotní péče a firemní předpisy jsou společné možnosti specializace, ale programy také mohou studentům nabídnout šanci na dodržování globálního, soukromého nebo klinického výzkumu. Mnozí vědci se věnují zásadnímu zaměření na řízení rizik, rozvíjejí schopnost posoudit jakákoli regulační rizika a vyvíjejí systémy pro jejich zmírnění nebo minimalizaci. Kurz se může zaměřit na předpisy v rámci určitého odvětví nebo lokality nebo může poskytnout studentům obecnou a mezinárodní působnost současných právních předpisů.

Absolventi s LLM v souladu často mají kritické dovednosti v oboru, jako je schopnost řídit se rizikem, sestavit právní dokumentaci a vést mezioborový řídící tým. Tyto dovednosti mohou být nástrojem pro vymezení nad konkurencí a rozvoj interpersonálních vztahů mezi studenty.

Mnoho institucí má na svých webových stránkách plánovaný rozpočet, aby potenciálním studentům poskytl odhady nákladů. Vzhledem k tomu, že přidružené poplatky se mohou výrazně lišit podle různých faktorů, můžete často najít nejaktuálnější informace tím, že přímo kontaktuje své školy.

Slučitelná kariéra je dostatečná a dostupná po celém světě. V kombinaci s doktorem Juris nebo v některých zemích s prvním právním stupně mohou studenti pokračovat jako právníci, generální poradci, konzultanti řízení, dozorčí pracovníci a ředitelé pro dodržování předpisů. Absolventi jsou často vyhledáváni nadnárodními podniky, kteří poskytují odborné znalosti a dohled nad regulačními požadavky, jakož i navrhují, provádějí a udržují programy odborné přípravy, které zajistí, že tyto požadavky budou splněny, kromě mnoha dalších odpovědností na vysoké úrovni.

LLM v souladu je k dispozici na mnoha univerzitách po celém světě a může být dokončen v areálu, on-line nebo se smíšenou docházkou. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.