Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 LLM Programy v Antimonopolní právo 2024

4 LLM Programy v Antimonopolní právo 2024

Přehled

LLM je globálně uznávaný postgraduální právo. Mnoho programů vyžaduje, aby studenti získali odborné studium v ​​právu před pokračováním v magisterském právu. LLM umožňuje studentům a odborníkům, kteří se chtějí specializovat v určité oblasti práva, aby pokračovali ve studiu.

Co je LLM v antitrustovém právu? Je to magisterský titul, který zkoumá složitost antimonopolního práva, který je také znám jako soutěžní právo. Protimonopolní zákony se snaží zabránit monopolům nebo kartelům. Studenti, kteří sledují tento titul, by mohli studovat celou řadu témat, včetně ekonomické analýzy, práv duševního vlastnictví a obchodního práva. Tato různorodost témat je zpravidla způsobena tím, že antimonopolní právo je choulostivá souhra mezi hospodářskou soutěží a ekonomikou.

Mnoho studentů v této oblasti rozvíjí schopnost efektivně pracovat s ostatními. To je dovednost, která je obvykle nezbytná jak pro pracovní, tak i pro pracovní prostředí. Mohou se naučit vytvářet jasné argumenty z mnoha složitých informací. Schopnost analyzovat informace a vytvořit jasný závěr je oceňována mnoha zaměstnavateli. Absolventi často také rozvíjejí silné psací schopnosti.

Programy LLM se mohou velmi lišit od jedné univerzity k druhé. Jako mezinárodně uznávaný titul je nabízen v institucích po celém světě. Tyto a mnohé další faktory ovlivňují náklady na účast. Oslovte univerzitu, na kterou se chcete věnovat, a získáte podrobnější informace o nákladech.

Absolventi s LLM v antitrustovém právu se často hodí k tomu, aby nabízeli odborné poradenství v oblasti duševního vlastnictví a obchodního práva, které je vybaví, aby se staly specializovanými poradci pro různé společnosti, právnické firmy nebo vlády nebo sloužily s vládními a mezinárodními regulačními orgány. Pokud jednotlivci projdou advokátem, mohou být kvalifikovaní k výkonu povolání jako právníci ve velkých a malých firmách jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru.

Online programy jsou dostupné prostřednictvím mnoha univerzit po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Správní právo
  • Antimonopolní právo
Studijní obory
  • Právo (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory