Keystone logo

4 LLM Programy v Právo Správní právo Školní právo v Londýn, Spojené království pro 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Spojené království
  • Právo
  • Správní právo
  • Školní právo
  • Londýn
Studijní obory
  • Právo (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

LLM Programy v Právo Správní právo Školní právo

Londýn je hlavním městem Spojeného království, nejlidnatější oblast a kde královská rodina žije. To má největší koncentraci vysokého školství v Evropě s 412.000 studentů na 43 univerzitách.

Co je školské právo?

Vzdělávací právo, nebo vzdělávací právo, je soubor právních předpisů, které se zabývají poskytováním a správou vzdělávání. Vzdělávací zákony jsou přijaty na federální, státní/provinční, místní nebo územní/obecní úrovni v zemích po celém světě. Existuje nespočet soudních rozhodnutí, která ovlivňují zákon vzdělávání, například rozhodnutí zabývající se lidskými právy, občanskými právy a náboženskou svobodou.

Vzdělávací zákony mohou mít mezinárodní nebo národní rozsah. Některé příklady zahrnují právo na vzdělání, které je uznáno Všeobecnou deklarací OSN o lidských právech, zákony o povinné školní docházce, zákony o věku většiny, zákony o dětské práci, bezplatné zákony o veřejném vzdělávání, soukromé školy, které jsou regulovány, vzdělávací poukázky, a zákony o privatizaci vzdělávání.

Jaké jsou výhody studia vzdělávacího práva na univerzitě?

Vzdělávací právo studijní programy mají za cíl připravit studenty na kariéru v oblasti vzdělávání a práva lidských práv. Absolventi těchto programů pracují jako právníci, soudci, rozhodci, pedagogové, výzkumní pracovníci, tvůrci politik a plánovači. Kurzy se zaměřují nejen na právní stránku vzdělávání, ale také zahrnují kurzy společenských věd, jako je tvorba politik a ekonomie, aby poskytly komplexní pochopení oboru.

Jak pomůže kurz vzdělávacího práva vaší budoucí kariéře?

Vzdělávací zákony jsou často složité a obtížně srozumitelné, a to i pro právníky se zkušenostmi v této oblasti. Osoba se zdravou znalostí vzdělávacího práva bude pravděpodobně považována za intelektuálně náročnější role nebo za kariéru, která vyžaduje komplexní porozumění vzdělávacím zákonům. Vzdělávací právo vám může poskytnout špičkové pohledy na současné debaty v oboru, což se ukáže jako užitečné, když se snažíte držet krok se změnami ve svém profesním prostředí. Mnoho studentů, kteří navštěvují kurzy práva ve vzdělávání, je také přitahováno k této oblasti práva, protože jejich kurzy zahrnují tak širokou škálu různých témat, která podporují chápání vzdělávání jako širšího konceptu.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.