Keystone logo

2 LLM Programy v Právo Správní právo Řízení právního rizika 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Správní právo
  • Řízení právního rizika
Studijní obory
  • Právo (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

LLM Programy v Právo Správní právo Řízení právního rizika

Poskytovat studentům konkurenční výhodu a pokročilé znalosti, LLM je postgraduální titul k dispozici globálně. Také známý jako Master of Laws, většina studentů dokončí studium do jednoho roku od plné účasti.

Co je to LLM v právním řízení rizik? Na křižovatce obchodu a práva, studenti, kteří sledují právní řízení rizik, často nesou multidisciplinární kurz. Řízení fiduciářů, řízení společností a dodržování právních předpisů jsou konvenčními středisky pro tyto stupně, školení studentů posuzovat a řídit finanční a právní rizika pro různé typy subjektů. Volitelné nabídky obvykle zahrnují kurzy účetnictví a etiky, jakož i regulační průzkumy pro specializované právní oblasti, jako je zdravotnictví, pojišťovnictví, právo životního prostředí a finanční služby.

Existuje mnoho dovedností, které mohou studenti během studia vyvíjet, včetně řízení rizik, vedení podniků a kritického myšlení. Vysoko oceňované v soukromém i veřejném sektoru mohou tyto vlastnosti pomáhat absolventům na kariérním postupu a umožnit jim, aby se chovali finančně.

Každá instituce strukturuje svůj plán poplatků jinak a ceny se mohou měnit z jednoho akademického roku do druhého. Mezi další faktory, které mohou mít vliv na náklady, patří celková doba úvěru, stav vašeho pobytu a umístění univerzity.

Neustále se měnící povaha regulace a stabilní globalizace podnikání poskytuje bohatý potenciál držitelům titulů. Stejně vhodné pro kariéru ve veřejné službě a v soukromém sektoru mohou mít absolventi práce jako konzultanti řízení rizik, manažeři interního auditu, analytici rizik, úředníci v oblasti kontroly dodržování předpisů a analytici zabývající se praním špinavých peněz. Odvětví, kde se tito absolventi běžně nacházejí, zahrnují zdravotní péči, místní a státní správu, pojištění, kybernetickou bezpečnost a finanční služby.

LLM v právním řízení rizik vám může poskytnout klíč k otevření několika nových kariérových dveří. Zatímco některé programy vyžadují alespoň částečnou účast na akademické půdě, mnoho stupňů této specializace může být dokončeno zcela online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.