Keystone logo

1 LLM Programy v Právo Správní právo Ústavní právo v Vídeň, Rakousko pro 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Správní právo
  • Ústavní právo
Studijní obory
  • Právo (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

Popular education type

LLM Programy v Právo Správní právo Ústavní právo

Vídeň je hlavní město Rakouska a má mnoho zařízení tak, aby odpovídala stavu. Vzdělávací střediska jsou ve výborném stavu jít do rozsahu mít mezinárodních škol, jako je American International School Vienna International University a ve Vídni.

Co je ústavní právo?

Ústavní právo je oblast práva, která upravuje tvorbu a fungování ústavních vlád. Tento obor práva zahrnuje studium historie ústav, jejich interpretaci a aplikaci jejich principů na konkrétní případy. Ústavní právo také zahrnuje ochranu práv a svobod jednotlivce.

Jakou kariéru mohu vykonávat s titulem v ústavním právu?

Existuje celá řada kariér v oblasti ústavního práva. Někteří lidé pracují jako právníci a obhajují jednotlivce nebo skupiny, kteří se domnívají, že byla porušena jejich ústavní práva. Jiní pracují jako soudci, uplatňují ústavní zákony a rozhodují o případech, které jim předcházejí. Existuje také mnoho příležitostí pracovat ve vládě, což pomáhá vytvářet a prosazovat zákony, které jsou v souladu s ústavou země.

Proč je důležité studovat ústavní právo?

Studium ústavního práva je důležité, protože učí studenty o základech vlády a právech a svobodách, na které mají všichni občané země nárok. Právníci, kteří vykonávají ústavní právo, pracují na obraně ústavních práv jednotlivců a skupin, zatímco soudci a zákonodárci v zemích s ústavními vládami vytvářejí a potvrzují zákony a stanovy založené na právech, na která se vztahuje ústava země.

Co budu studovat během studia ústavního práva?

Existuje celá řada titulů v ústavním právu, od přidružených titulů po doktorské tituly. Učební plán ústavního práva bude záviset na umístění nabízeného programu, Například studenti ústavních právních programů v USA budou studovat historii ústavy USA a její změny, její výklad, a jak aplikovat její zásady na konkrétní případy. Studenti se také seznámí s ochranou práv a svobod jednotlivce. Kromě toho budou mít studenti možnost absolvovat kurzy v jiných oblastech práva, jako je trestní právo nebo občanské řízení. Studiem ústavního práva studenti získají hluboké pochopení právního systému a toho, jak ovlivňuje každodenní život občanů.

Pokud uvažujete o prohloubení své vzdělání v instituci, kde je vynikající akademické kvality dodržovány pak Rakousko nabízí nejlepší cíl. Tyto instituce jsou výzkum založený což umožňuje studentům získat představy o tom, jak řešit skutečné problémy života.

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.