Keystone logo

4 LLM Programy v Právo Správní právo Ústavní právo 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Právo
  • Správní právo
  • Ústavní právo
Studijní obory
  • Právo (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

LLM Programy v Právo Správní právo Ústavní právo

Ucházet mezi jeden až dva roky dokončit, LLM je pokročilý stupeň v oblasti práva. Odvozený od Legus Magister, je tento titul také známý jako Master of Laws a může nabídnout studentům konkurenční výhodu pro budoucí kariéru.

Co je to LLM v ústavním právu? V závislosti na programu mohou studenti studovat ústavu hostitelské země univerzity nebo zaujmout široký pohled na mezinárodní ústavní zákony. Jiné typy ústav, jako je stát nebo provincie, mohou být také sledovány jako oblast zájmu. Vzhledem k tomu, že většina ústavních dokumentů popisuje vztahy moci mezi řídícími orgány a jejich občany, mnoho vědců v této oblasti věnuje významný výzkumný čas občanským právům, často se zaměřuje na specifické demografické prvky, jako jsou děti nebo ženy, a jak tyto zákony ovlivňují.

Zvláštní dovednosti získané z pozadí v ústavním právu zahrnují komplexní porozumění občanským právům, právním dovednostem psát a výzkumu. Mnoho studentů navíc získává pokročilé dovednosti v oblasti odůvodnění a řízení času, které mohou studentům pomáhat i mimo práci.

Vyrovnávání knih pro vysokou školu vyžaduje zvažování různých faktorů, včetně délky a umístění programu. Chcete-li získat nejaktuálnější informace o rozpočtu, zvažte konzultace s finančními kancelářemi vašich budoucích škol.

Vyhlídky zaměstnání v ústavním právu jsou obvykle vykonávány v právní oblasti, ale studenti mohou také najít bohaté příležitosti ve světě vzdělávání, rozvoje podnikání a správy. Vzhledem k tomu, že různé regiony mají odlišné požadavky, mohou studenti splňovat podmínky pro výkon praxe nebo mohou potřebovat další stupně a zkoušky, než se stanou právníky. Typickými pozicemi pro absolventy v této oblasti jsou ústavní právníci, právní poradci, poradci v oblasti dodržování předpisů a právníci.

Vaše LLM v ústavním právu lze získat kombinací online a offline tříd a institucí po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.