Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 7 Zákon Programy v Právo veřejného zájmu 2023

7 Zákon Programy v Právo veřejného zájmu 2023

Přehled

Co je to právo veřejného zájmu?
Právo veřejného zájmu je oblast práva, jejímž cílem je pomáhat chránit veřejnost a podporovat sociální spravedlnost. Právníci veřejného zájmu pracují v mnoha různých oblastech, jako je právo životního prostředí, právo lidských práv a právo občanských práv. Právní tituly veřejného zájmu jsou skvělou volbou pro studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v právu, která změní jejich komunitu. Studium práva veřejného zájmu vás může připravit na kariéru ve vládě, neziskových organizacích nebo soukromých advokátních kancelářích.

Jaké kariéry jsou k dispozici v právu veřejného zájmu?
Studentům práv, kteří se specializují na právo veřejného zájmu, je k dispozici mnoho různých pracovních míst. Někteří pracují ve vládních agenturách, jako je ministerstvo spravedlnosti nebo EPA. Jiní pracují pro neziskové organizace, jako je American Civil Liberties Union nebo Amnesty International. Někteří pracují v soukromých advokátních kancelářích nebo mohou zastupovat klienty, kteří si nemohou dovolit najmout právníka. Bez ohledu na to, jaký typ práce chcete, titul v oboru práva veřejného zájmu vám dává příležitost pracovat ve smysluplných oblastech práva a pořádku..

Proč je studium práva veřejného zájmu důležité?
Právo veřejného zájmu je důležité, protože se jedná o právní sektor zaměřený na pomoc těm, kteří si nemohou pomoci sami. Tato oblast práva může pomoci chránit životní prostředí, hájit lidská práva a podporovat sociální spravedlnost. Právníci ve veřejném zájmu se specializují na oblasti, jednotlivci, a skupiny, které jsou náchylné k vykořisťování nebo zneužívání.

Co jsou tituly práva veřejného zájmu?
Pokud se chcete věnovat kariéře v právu veřejného zájmu, máte k dispozici mnoho různých možností studia. Některé školy nabízejí specializace na právo veřejného zájmu, zatímco jiné vám umožňují zvolit si jakýkoli typ právního titulu zaměřeného na veřejnou službu.

Co budu studovat během studia práva veřejného zájmu?
Během studia práva veřejného zájmu budete studovat řadu různých témat, včetně ústavního práva, trestního práva a právního výzkumu. Dozvíte se také, jak psát efektivní právní informace a zastupovat klienty u soudu. Tento typ školení vás připraví na kariéru ve vládní nebo primárnípraxi.

Přečtěte si více

Filtry

  • Právo
  • Lidská práva
  • Právo veřejného zájmu
Studijní obory
  • Právo (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát