Keystone logo

15 LLB Programy v Právo Právní věda 2024

Filtry

Filtry

  • LLB
  • Právo
  • Právní věda
Studijní obory
  • Právo (15)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

LLB Programy v Právo Právní věda

Pro studenty, kteří hledají kariéru v právu, je dobrá volba získat LLB. Tento bakalářský titul pomáhá absolventům získat znalosti o právních témat a otevírá volbu povolání v mnoha oblastech právnické profese a dále.

Co je LLB v oblasti práva? Tento stupeň je ideální pro lidi, kteří se zajímají o filozofii práva a jeho odpovídajících otázek. Někteří pokračují v praxi a jiní ne. Studenti v těchto programech zápasí s právními teoriemi a jejich následky a diskutují o různých přístupech k právu. Některé non-práva kurzy jsou často nabízeny. Společná práce zahrnuje třídy v trestním právu, ústavní právo, delikt a smluvní právo, a jurisprudence.

Účastníci programu mají často možnost rozvíjet své chápání primárních zdrojů, například právních dokumentů. To jim pomáhá rozvíjet silné kritické myšlení. Zákonodárci se zpravidla ptají nejen na to, co je zákonem, ale proč tomu tak je. To jim dává silné analytické a logické schopnosti, které mohou aplikovat na jiné oblasti života.

Tento program je nabízen v mnoha zemích a náklady na výuku jsou závislé na umístění a škole. LLB v Právní věce může trvat čtyři až pět let.

Ačkoli mnoho studentů v programech jurisprudence LLB nechodí na právníky, mnozí to dělají. Program LLB je někdy prvním krokem k tomu, aby se stal advokátem nebo advokátem. Někteří absolventi pracují v mezinárodním měřítku a jiní na místní úrovni. Někteří absolventi pokračují v práci v korporacích v právních odděleních, některé práce pro vládní agentury v právní způsobilosti a jiní se stávají učiteli. Mnoho absolventů LLB v právnické věce pokračuje k dalšímu studiu v právu a stát se profesorem v institucích vysokoškolského vzdělávání.

LLB v oblasti práva je nabízena mnoha univerzitami, a to jak lokálně, tak i online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.