Keystone logo

3 LLB Programy v Právo Právní věda Právní výzkum 2024

Filtry

Filtry

  • LLB
  • Právo
  • Právní věda
  • Právní výzkum
Studijní obory
  • Právo (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

LLB Programy v Právo Právní věda Právní výzkum

LLB je diplom udělený jednotlivci, který ukončí postsekundární vzdělávání v oboru právnické studium. V závislosti na oblasti studia může LLB trvat od jednoho do tří let dokončit.

Co je LLB v právním výzkumu? Tento konkrétní program je navržen tak, aby zvýšil hodnotu právnické výchovy studentů tím, že vyučuje pokročilé metody kvantitativního výzkumu a vybavuje je pokročilými analytickými dovednostmi. Analýza dat je důležitou složkou ve všech oblastech práva, ale zejména pokud jde o trestní soudnictví. Kurzy v tomto programu učí žáky, jak analyzovat data a statistiky, aby mohli vytvořit informovanou hypotézu a doufám, že přispějí k spravedlivějším a přesnějším výsledkům.

Jednotlivci, kteří se na tomto programu účastní, mají tendenci mít silné schopnosti kvantitativního uvažování, což je dovednost, která je v mnoha průmyslových odvětvích vysoká poptávka. Vedle uvažování o dovednostech, absolventi také mají tendenci mít silné deduktivní uvažování, stejně jako komunikační dovednosti.

Náklady na LLB se liší. Faktory, které mohou ovlivnit celkové náklady na výuku, zahrnují umístění školy a to, zda jsou kurzy prováděny online nebo v učebně.

Osoba se zaměřením na právní výzkum má příležitost vykonávat řadu kariér, protože kvantitativní odůvodnění je dovednost, která se v mnoha průmyslových odvětvích ukazuje jako cenná. Některé pozice, které absolventi tohoto programu mohou sledovat, zahrnují trestní zástupce, obchodního právního zástupce, smluvního právníka, právního poradce, paralegala a policejního důstojníka.

Tam, kde se osoba rozhodne, že bude pokračovat ve svém oboru, záleží na poloze, rozpočtu a flexibilitě. Online kurzy jsou vhodné pro ty, kteří pracují na plný úvazek nebo mají rodiny. Chcete-li se dozvědět více o vašich možnostech, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.