Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 23 LLB Programy v Obchodní právo 2023

23 LLB Programy v Obchodní právo 2023

overview

Vzhledem k tomu, LLB v obchodním právu? Seznamte se vědět, co očekávat od tohoto programu, než začnete.

Co je LLB Obchodní právo?

LLB je studijní program, který se zaměřuje na práva, neboť se týká komerčního průmyslu. Jedná se o typ reálného života uplatňování práva.

Jaké jsou výhody Užívání LLB v obchodním právu?

Pro jednotlivce, kteří chtějí pracovat v komerční nebo obchodní aplikace s jejich právnickým vzděláním, tento studijní program je dobrou volbou. To poskytuje lepší spojení s příslušnými složkami práva se vztahuje na obchodní svět, což je vhodnější pro pole. Toto skončí vede k lepší plat.

Kolik to stojí, aby se LLB v obchodním právu?

Náklady tohoto studijního programu bude výrazně lišit. Nicméně, to pomůže, aby se tento studijní program, místo aby samostatný studijní program jak pro podnikání a právo.

Jaké jsou požadavky pro LLB v obchodním právu?

V mnoha případech musí studenti nárok na tyto programy prostřednictvím přijetí do programu. Vzdělávací požadavky, včetně stupně bodových průměrů a přijetí do programu, jsou často nezbytné. Studenti obvykle nutné dokončit své bakalářské 's stupně kvalifikovat.

Jaké kariéry můžete očekávat s LLB v obchodním právu?

Ti, kteří pracují v tomto oboru může pracovat v právní praxi. Nicméně, to je více obyčejné pro tyto osoby pracovat v rámci velkých obchodních společností poskytujících služby pro potřeby tohoto podnikání.

LLB na obchodní právo online

Získání LLB v obchodním právu on-line je možnost. To poskytuje flexibilitu studenti potřebují studovat a žít a pracovat v jejich vnější život. Je to klíčový způsob, jak podporovat bakalářskou 's stupně do více produktivní stupně.

&nbsp

Jak se zapsat do LLB v obchodním právu?

Pokud máte zájem o Udělen, ale mají připojení k oboru podnikání LLB v obchodním právu je pro vás to pravé.Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formou

read_more

filters

  • LLB
  • Právo
  • Obchodního právo
  • Obchodní právo
fields_of_study
  • Právo (23)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format