Keystone logo

9 LLB Programy v Právo Trestní právo Kriminologie 2024

Filtry

Filtry

  • LLB
  • Právo
  • Trestní právo
  • Kriminologie
Studijní obory
  • Právo (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

LLB Programy v Právo Trestní právo Kriminologie

Pro ty, kteří vykonávají kariéru v právu, umožňuje bakalářský zákon (LLB) většinu absolventů praxe v závislosti na zemi. Akademická studium položí základy pro pochopení práva a poskytuje potřebné dovednosti pro praxi práva.

Co je LLB v kriminologii? Kurzy se zaměřují na právo s aplikací v reálném světě. Studenti se seznámí s klíčovými základy práva a kriminologie, stejně jako s etikou, právními pojmy a právními systémy. Výuka také učí učence psychologii, lidská práva a sociologii, aby je připravila na život pracující s kriminálním myšlením. Některé programy nabízejí možnost studia v zahraničí. Programy trvají jen tři roky a dokonce až šest let.

Hostitelské analytické a kritické myšlení jsou nezbytné součásti tohoto stupně, ale mohou pomoci studentům mimo pracovní sílu ve svých mezilidských vztazích a obecných životních rozhodnutích. Hluboké pochopení zákona pomáhá účastníkům programu pochopit obecnou politickou krajinu a poskytovat obecné znalosti ostatním.

Studenti by měli trávit čas zkoumáním nákladů na účast na zvoleném programu LLB a na další položky, včetně místností a stravování. Náklady se budou lišit v závislosti na instituci a místě.

Absolventi s LLB v kriminologii se stali kriminálními právníky, ale mnoho z nich také vykonávalo kariéry, které pracují s donucovacími orgány, aby zachytily zločince a vyřešily případy. Některými potenciálními pracovními místy se stává kriminolog, odpůrce nebo probační důstojník, policejní detektiv a forenzní technik. Absolventi se dokonce rozhodli, že budou pokračovat v kariéře v zahraničí a budou se těšit z toho, co mezinárodní společenství nabízí. Většina pracovních příležitostí nabízí absolventům šanci udržet komunity v bezpečí a pomáhat druhým.

Studenti mají možnost volby mezi instrukcí v on-campusu nebo flexibilitou online učebny pro dokončení studia. Začněte další kroky s vyhledáním níže uvedeného programu a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním vyplněného formuláře.