Keystone logo

7 LLB Programy v Právo Státní právo Evropské právo 2024

Filtry

Filtry

  • LLB
  • Právo
  • Státní právo
  • Evropské právo
Studijní obory
  • Právo (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

LLB Programy v Právo Státní právo Evropské právo

Studenti vydělávat si LLB v evropském právu bude zběhlý v pochopení právních systémů zemí Evropské unie, jakož i země, které nejsou členy EU (Island, Norsko a Švýcarsko, například). Programy zahrnující evropský zákon stupeň bude rovněž zdůraznit aspekty mezinárodního práva, námořní zákony a společenské / ekonomické systémy evropských zemí.

Co je evropské právo?

Evropské právo v podstatě zaměřuje na soubor zákonů, jimiž se řídí země Evropské unie. Ačkoli žádná formální ústava musí být ještě kodifikovaný EU, byly smlouvy byly realizovány, který stanoví předpisy EU chtěly fungovat jako zákonům. Tyto smlouvy také vymezit zásady tzv. směrnic a nařízení, je-li to nutné vytvoření nových zákonů.

Co LLB v evropském právu se skládají z?

Evropský soudní dvůr je odpovědný za oficiální výklad práva Evropské unie, a rozhodne, zda opatření přijatá EU jsou legální a platné. Studenti vydělávat si LLB v evropském právu budou muset absolvovat kurzy, které se zabývají studie judikaturou týkajících se rozhodnutí ze strany Evropského soudního dvora, jakož i důležitých případů soudních rozhodnutích učiněných v různých zemích EU.

Jaké jsou požadavky pro LLB v evropském právu?

Kromě tradičních tříd zahrnující kurzy typického programu LLB, studenti, kteří chtějí vydělat LLB v evropském právu bude muset vzít jazykový kurz na "B2 " úrovni (zřízené Radou Evropy, Společného evropského referenčního rámce pro jazyky).Doporučuje se také, že studenti získají elementární znalosti polského jazyka na úrovni určené "A1 " Radou požadavků Evropy 's jazyka.

Které kariéru s LLB v evropském právu?

Osoby, které mají k LLB v evropském právu jsou kvalifikovaní, aby okamžitě získat zaměstnání v zemi, kde získal svůj titul. Práce v ostatních evropských zemích obecně vyžaduje právník projde danou zemi advokátní zkoušky nebo jiný test, který umožňuje mu / jí legálně vykonávat advokacii v této zemi. Jelikož právo EU je poměrně jednotná, proces získání povolení k práci jako právník v různých evropských zemích není časově náročné nebo obtížné.

Mzdy, získaných držitelům LLB v evropském právu jsou vyšší než u tradičních LLB mezd vzhledem k potřebě právníka, aby se seznámili se zvláštními právními předpisy specifické pro evropské země.