Keystone logo

1 Poloviční úvazek LLB Programy v Právo Správní právo Ústavní právo 2024

Filtry

Filtry

  • LLB
  • Právo
  • Správní právo
  • Ústavní právo
  • Poloviční úvazek
Studijní obory
  • Právo (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Popular locations

Poloviční úvazek LLB Programy v Právo Správní právo Ústavní právo

Co je ústavní právo?

Ústavní právo je oblast práva, která upravuje tvorbu a fungování ústavních vlád. Tento obor práva zahrnuje studium historie ústav, jejich interpretaci a aplikaci jejich principů na konkrétní případy. Ústavní právo také zahrnuje ochranu práv a svobod jednotlivce.

Jakou kariéru mohu vykonávat s titulem v ústavním právu?

Existuje celá řada kariér v oblasti ústavního práva. Někteří lidé pracují jako právníci a obhajují jednotlivce nebo skupiny, kteří se domnívají, že byla porušena jejich ústavní práva. Jiní pracují jako soudci, uplatňují ústavní zákony a rozhodují o případech, které jim předcházejí. Existuje také mnoho příležitostí pracovat ve vládě, což pomáhá vytvářet a prosazovat zákony, které jsou v souladu s ústavou země.

Proč je důležité studovat ústavní právo?

Studium ústavního práva je důležité, protože učí studenty o základech vlády a právech a svobodách, na které mají všichni občané země nárok. Právníci, kteří vykonávají ústavní právo, pracují na obraně ústavních práv jednotlivců a skupin, zatímco soudci a zákonodárci v zemích s ústavními vládami vytvářejí a potvrzují zákony a stanovy založené na právech, na která se vztahuje ústava země.

Co budu studovat během studia ústavního práva?

Existuje celá řada titulů v ústavním právu, od přidružených titulů po doktorské tituly. Učební plán ústavního práva bude záviset na umístění nabízeného programu, Například studenti ústavních právních programů v USA budou studovat historii ústavy USA a její změny, její výklad, a jak aplikovat její zásady na konkrétní případy. Studenti se také seznámí s ochranou práv a svobod jednotlivce. Kromě toho budou mít studenti možnost absolvovat kurzy v jiných oblastech práva, jako je trestní právo nebo občanské řízení. Studiem ústavního práva studenti získají hluboké pochopení právního systému a toho, jak ovlivňuje každodenní život občanů.

Po pregraduální vzdělání jednotlivce byla dokončena, on nebo ona bude muset vykonávat LLB, aby se skutečně praxi v oblasti práva. Tento program obvykle trvá tři až čtyři roky.

Učení na částečný úvazek umožňuje získat titul nebo kvalifikaci, i když nemůže chodit do školy na plný úvazek. Člověk se může učit svým vlastním tempem, postupně shromažďuje kredity, které se započítávají do konečné kvalifikace.