Kanada

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  652
 • Podíl na inženýrských sítích

  45
 • Internetové předplatné

  63
 • Místní doprava

  76

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  9
 • Lístek do kina

  11
 • Pinta místního piva

  5

O Kanada

Kanada je velká země, která 's moderní ve většině aspektů každodenního života. Země, druhá největší podle jednotlivých oblastí na světě, je ohraničené na jihu Spojených států. Jako jedna z nejbohatších zemí světa, oblast je možná jeden z nejzajímavějších možností pro ty, kteří chtějí vykonávat právo v moderní, rozmanité země. Canada, anglicky a francouzsky mluvící zemi, nabízí mnoho příležitostí pro vzdělávací cestující, kteří hledají rozšířit své obzory a dosáhnout jejich právnický titul. Základní fakta o Kanadě - hlavní město Kanady je Ottawa, který se nachází v provincii Ontario. - Kanada má dva oficiální jazyky - anglicky a francouzsky. Téměř 60 procent Kanaďanů mluví anglicky, zatímco 20 procent mluví francouzsky. Jiné jazyky běžně mluvený v Kanadě kvůli jeho vysoké úrovni multikulturní rozmanitosti jsou kantonské, němčina, Paňdžáb a italsky.- Právní systém v Quebecu je založen na systému občanského práva podporovaných podle francouzského práva; zbytek Kanady přilne k anglické common law systému. - Kanada obsahuje odhadem dva miliony jezer, která pokrývá asi osm procent z celkové masy. - Maple Leaf je "národní symbol s, a je nápadně na zemi " Canada s vlajky. - Královská kanadská jízdní policie (hovorově zvaný "The Mounties "), jsou oba národní a federální policejní síla, která je známá pro jízdu na upravené koní, neboť hlídka oblastech Kanady. Co je právní systém v Kanadě? Kanadský právní systém byl postaven na britském systému common law. Vzhledem k tomu, Kanada byla kdysi kolonie Anglie, mnoho vlivů této lhůtě jsou přítomny v rozmanitém právním systému Canada 's. Je to bi-jurisdikční systém a tam jsou součástí veřejného a soukromého tohoto zákona.Federální vláda má pravomoc nad specifických oblastech práva, zatímco většina zákonů jsou ovlivněny pravidly provincie. Země 's ústava je nejvyšší zákon. Kanada má parlament, stejně jako to, co je přítomno v Británii. Tam je odvolací proces přítomen také.

Studovat v Kanada

Co je právnický titul v Kanadě? Chcete se stát právníkem v Kanadě, jedinci potřebují zapsat do příslušných vzdělávacích formátů a práce prostřednictvím řady programů, dokud není dosaženo požadované úrovně vzdělání. Ve většině případů, bude zákon titul v Kanadě trvat asi čtyři roky dokončit v rámci programu univerzity. Také bude muset získat minimálně bakaláře míry práv a musí pocházet ze školy zákona, že 's uznána. Vzdělávací proces zákon je ten, který je založen na získání školení pro praktické použití. Studenti budou muset sedět na zkoušku LSAT, test, který zajišťuje student má plné pochopení složek kanadského práva, aby se práce v této oblasti. Zákon o vysokých školách v Kanadě, pro ty, kteří chtějí získat právnický titul v Kanadě, dobrou zprávou je, že je možné, aby tak učinily. Existuje mnoho kanadské právnické školy a většina z nich, aby pro zahraniční studenty se přihlásit.Prior k posuzování toho, i když jednotlivci by se měla zaměřit na to, co 'll naučit. Za prvé, je zde konkurence dostat do uznávaných právnických fakult v Kanadě. Z tohoto důvodu budou jednotlivci musí mít průměr bodu vysoce kvalitní a ukázat se jako hodný volby nejlepších škol. LSAT je standardizovaný test, který se užívá k měření některé dovednosti, které jsou nezbytné pro studenty, aby, aby mohli vstoupit do právnické fakulty. To je často měřítko pro určení, zda by měla být považována za studenta. Účast Společenství, osobní prohlášení, a pracovní zkušenosti mohou přispět k tom, zda školy přijme studenta.Jakmile je zapsán, on nebo ona bude dokončit čtyři roky vzdělání na některé země 's mnoha právnických fakult, Některé z nich patří McGill University, University of Montreal, University of Manitoba, University of British Columbia, a Královna 's University, z nichž všechny mají zvláštní právnických fakult, tzv Právnickou fakultu. Studenti dokončí své vzdělání v právnické fakultě, dosáhnout všechny potřebné úvěry předat požadavky školy. Poté, on nebo ona bude muset sedět na advokátní zkoušku. To je velmi obtížná zkouška právo podávat kanadské advokátní komory. To také vyžaduje ověření spolehlivosti. Studenti musí projít touto zkouškou, aby měli povolení k provozování praxe v zemi. Při pohledu na budoucnost práva v zemi, je rostoucí potřeba dobře vzdělané a vyhrazené právníků v zemi.Pro ty zahraniční studenty, kteří se chtějí zapsat do tohoto typu školy, dobrou zprávou je, že existuje mnoho možností k dispozici program. Je důležité získat studentské vízum, aby se zapsat v těchto programech, ale univerzita sama o sobě může pomoci studentovi k dosažení těchto potřebné dokumenty.

Visa Requirements

In order to study in Canada longer than 6 months, you need to obtain a Canadian study permit, which serves as a Canadian student visa for the duration of your stay.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Canadian study permit

Cena a měna

CAD 150

Kdo může žádat o vízum?

Most foreign nationals must apply for a study permit. A study permit, once issued, allows a foreign national to study in Canada at an approved institute for the duration of the specified course or program. In some cases, you do not require a study permit to go to school in Canada:

 1. If the course or program you intend to study is less than 6 months in duration.
 2. If you are a family member or staff of a foreign representative to Canada.
 3. If you are a member of a foreign armed force. However, you will still need an Electronic Travel Authorization (eTA) to fly to Canada.

Kde můžete žádost podat?

Online/paper application

You can apply for a Canadian study permit either online or through a paper application, which can be obtained from the Citizenship and Immigration Canada (CIC) website.

webová stránka:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

Jak provést aplikaci?

1. You must first obtain a standardized letter of acceptance from a recognized higher education provider.

2. The next stage is to get a Canadian student visa application package, either from the CIC website (http://www.cic.gc.ca) or by contacting your local visa office, or the Canadian embassy or consulate in your home country.

3. In order to get your application package, you’ll need to answer a few questions about yourself on the CIC website. These questions will determine whether you are eligible to apply online for a Canadian student permit, and what documents you’ll need to provide. If you are found eligible, you will receive a personal checklist code, valid for 60 days, which you will need in order to submit your application online. Make sure to print out the page containing your code for future reference. The page will also include an application guide, an estimated tuition fee amount, a list of documents you will need to submit with your application, and guidelines for your next steps.

4. When you are ready to apply, create a MyCIC account, where you will enter your personal checklist code. You will then receive your personal document checklist which allows you to upload and send your documents to CIC.

5. Once you have your documents and application form ready and have paid your fees, you can submit your completed application to CIC.

6. Some applicants may have to attend an interview at their local visa office.

7. When your application is approved, you’ll receive a letter of introduction, while students from countries that require an Electronic Travel Authorization (eTA) and/or a temporary residence visa will be issued these if required. The eTA will be linked to your passport. It is important that you travel with the passport you used when you applied for your study permit. The eTA will be valid for five years or until your passport expires, whichever comes first.

8. Present these along with your passport, proof of your finances and your letter of acceptance (and any other documents that you’ve been advised to take) to the Canada Border Services Agency (CBSA) in Canada, who will then issue your Canadian study permit and allow you access into Canada. The required documents for the student visa in Canada include:

 • Completed application form;
 • The original letter of acceptance from the university;
 • A valid passport/travel document, which also allows you to return to your home country. If you live in the U.S.A., this is not necessary;
 • Two recent passport-size photographs, with specifications of name and date of birth on the back;
 • Proof of financial support during your studies that represent: tuition fee + 833 CAD/month (for all provinces, except Quebec) or tuition fee + 917 CAD/month (Quebec);
 • A letter of explanation;
 • If you intend to study in Quebec, you will also need a Certificat d’acceptation du Québec, English and French translations for your document, a statement from the translator, and a certified copy of the original documents;
 • Proof that you paid the study permit fee (150 CAD).

Kdy byste měli podat žádost?

Processing times vary. It depends on the type of application you submit, and where it is processed. Paper applications typically take about twice as long as online applications. It’s always recommended to check the processing times well in advance: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

Once you have a Canadian study permit, you can apply to renew it from within Canada if you decide to continue your studies.

Doba zpracování

Pracovní příležitosti

You can work on or off-campus for up to 20 hours during university semesters and full-time during breaks such as the winter or summer holidays, without the need for a work permit. To qualify, you must have a valid study permit and be a full-time student. You will also need a Social Insurance Number (SIN) from Service Canada to work in Canada or to receive benefits and services from government programs. Your study permit will become invalid 90 days after you have completed your study program, so you’ll need to acquire a post-graduation work permit if you want to stay in Canada after your studies and seek work. This is valid for three years.

Hodiny za týden

20

Proč potřebujete tento typ víza?

A Canadian student visa may be refused if the visa officer suspects that the applicant’s purpose in going to Canada was misrepresented - if a course of study was not the real reason an individual was applying. Even more probable, the proof of funds provided may be insufficient for the expected expenses of tuition, food, rent, etc, or may not be clearly adequate for a claimed course of studies.