Keystone logo

1 Doktor práv Programy v Právo Obchodního právo Právo duševního vlastnictví v Santa Clara, Spojené státy americké pro 2024

Filtry

Filtry

  • Doktor práv
  • Spojené státy americké
  • Právo
  • Obchodního právo
  • Právo duševního vlastnictví
Studijní obory
  • Právo (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

Popular education type

Doktor práv Programy v Právo Obchodního právo Právo duševního vlastnictví

Santa Clara se nachází v Kalifornii (v srdci Silicon Valley), USA. Santa Clara je domovem několika známých univerzit a Santa Clara knihovna. Hi-tech firmy 's produkují velké množství pracovních příležitostí pro místní studenty. "

Co je právo duševního vlastnictví?

Právo duševního vlastnictví je oblast práva, která se zabývá ochranou výtvorů mysli, jako jsou vynálezy, literární a umělecká díla a symboly a jména používaná v obchodě. Tyto výtvory se nazývají " duševní vlastnictví, " protože jsou produkty intelektu. Zákon o duševním vlastnictví zahrnuje autorské právo v tom, že chrání tvůrčí úsilí; nicméně, právo duševního vlastnictví přesahuje zvukový a vizuální projev chráněný autorským právem a zahrnuje projevy myšlenek.

Jaké kariéry jsou k dispozici studentům práva duševního vlastnictví?

Právo duševního vlastnictví je specializovaná oblast práva, která nabízí mnoho příležitostí pro praxi. Právníci specializující se na právo duševního vlastnictví mohou pracovat v soukromé praxi, pro vládní agenturu nebo pro velkou korporaci. Některé typické pracovní tituly zahrnují patentový zástupce, právník ochranných známek, a právník v oblasti autorských práv.

Proč je studium práva duševního vlastnictví důležité?

Právo duševního vlastnictví je důležité, protože pomáhá chránit výtvory mysli. Tato oblast práva dává lidem zákonné právo kontrolovat, jak je jejich duševní vlastnictví používáno, a může pomoci zabránit ostatním v nezákonném používání nebo přijímání zásluhy za něčí práci.

Co budu studovat během studia práva duševního vlastnictví?

Co budu studovat během studia práva duševního vlastnictví?

Během studia práva duševního vlastnictví se dozvíte o různých typech duševního vlastnictví, o tom, jak chránit každý typ a jak řešit spory související s používáním nebo vlastnictvím duševního vlastnictví. Dozvíte se také o autorském právu, patentovém právu a zákonu o ochranných známkách. Kromě toho získáte dovednosti ve výzkumu, psaní a ústní advokacii.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Juris Doctor (JD) je pokročilý kurz studia určen pro studenty se zájmem o budoucí kariéře v právním světě. Studenti obvykle navštěvovat právnickou fakultu, a stupeň může být často v kombinaci s ostatními vyspělými stupňů.