Keystone logo

68 Doktor práv Programy v Právo Všeobecná Právní Studia Právo 2024

Filtry

Filtry

  • Doktor práv
  • Právo
  • Všeobecná Právní Studia
  • Právo
Studijní obory
  • Právo (68)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Doktor práv Programy v Právo Všeobecná Právní Studia Právo

Juris Doktor je profesionální právnický titul, který typicky připravuje studenty, aby se zkoušku baru. Většina programů vyžaduje, aby jednotlivci získali alespoň vysokoškolské vzdělání. JD obvykle trvá tři roky studia na plný úvazek.

Co je Juris doktor v právních vědách? Je to náročný a poutný program, který zavádí studenty do komplikací práva a snaží se je připravit na barovou zkoušku. V prvním roce se obvykle učí některé ze základů práva, včetně kurzů, jako jsou smlouvy, delikty, trestní právo, občanskoprávní řízení, majetek, právní výzkum a písemnictví a písemná a ústní obhajoba. Jak jednotlivci postupují prostřednictvím programu, mohou mít větší šanci nasměrovat své zaměření. Studenti mohou mít příležitost podívat se na právo z multidisciplinární perspektivy.

Mnoho studentů práva opouští školu se silnými písemnými a komunikačními dovednostmi. Mohou také rozvinout své přesvědčovací dovednosti. To obvykle činí velmi jasnou osobu a může zvýšit pravděpodobnost zajištění dobře placené práce.

Mnoho veřejných a soukromých škol po celém světě nabízí studijní program Juris Doctor. To může mít významný vliv na cenu výuky. Najděte školu, která vyhovuje vašim potřebám, a obraťte se na přijímací středisko, kde získáte další informace o školné.

Mnoho jednotlivců se rozhodne vzít barovou zkoušku a stát se advokátem, ale právní stupeň otevírá i mnoho dalších dveří. Absolventi mohou být kvalifikováni k tomu, aby vykonávali kariéru ve vydavatelství, politice, ve veřejných službách nebo ve vysokoškolském vzdělávání. Zaměstnání, které může mít osoba s JD, patří soudce, soudce, zprostředkovatel, ředitel městského plánování, in-house advokát, advokát pro ochranu životního prostředí nebo soudní úředník.

Některé třídy Juris doktor v právnických studiích mohou být k dispozici v online formátu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.