Keystone logo
Western Michigan University, Cooley Law School

Western Michigan University, Cooley Law School

Western Michigan University, Cooley Law School

Úvod

O

Western Michigan University Thomas M. Cooley Law School je soukromá, nezisková, nezávislá advokátní škola akreditována americkou advokátní komorou a vysokého učení komise.

Naše poslání

Poslání Western Michigan University Thomas M. Cooley Law School je připravit své absolventy pro vstup do advokacie prostřednictvím integrovaného programu s praktickou právní vědě jako jeho vůdčí princip a zaměření. Tato mise zahrnuje poskytování širokého přístupu k těm, kteří hledají možnost studovat právo, zatímco požadavek, aby ti, jimž tato možnost se nabízí pečlivý akademický normy splňují WMU-Cooley je.

Naše historie

WMU-Cooley je nezávislá, absolvent vysoké školy ze zákona akreditovány American Bar Association (321 North Clark Street, Chicago, IL 60610, Tel: 312-988-5000) od roku 1975, vyššího vzdělání Komise (30 North LaSalle Street, Suite 2400, Chicago, Illinois 60602 - 2504 Phone: 800-621-7440 / fax: 312-263-0456) od roku 2001 a členem ústředního svazu sever. WMU-Cooley rozrostla z regionální právnické fakulty v Lansing, Michigan, k jednomu z národní postavy. Jsme národ je největším programem Juris Doctor a nejkomplexnější akreditované na částečný úvazek legální vzdělávací program. Spravedlivé a objektivní politika vstup a houževnatý, praktický, profesionální právní vzdělání vytvořili důležitým místem pro WMU-Cooley mezi amerických právnických fakultách.

Západní Michigan University Thomas M. Cooley právnická škola byla založena v roce 1972 skupinou právníků a soudců pod vedením tehdejšího vrchního soudce Nejvyššího soudu Michigan, Thomas E. Brennan. Škola byla jmenována pro Thomase McIntyre Cooley, právní vědec a praktikující právník 19. století.

WMU-Cooley Law School učí studentům znalosti, dovednosti a etiky potřebné být úspěch v zákoně a platným členem společnosti. WMU-Cooley vyvinula právní vzdělání osnovy a program navržen tak, aby připravit své studenty na praxi práva prostřednictvím zkušených založené na výuku advokátní dovedností. Studenti se naučí aplikovat právní teorii na situace, které mohou nastat jako praktikující právníky. Jako součást profesionality plánu WMU-Cooley to, Cooley studenti jsou také učil profesionalitě zásady přijaté Western Michigan University Thomas M. Cooley právnická škola komunity.

WMU-Cooley se také zavázala poskytnout právní vzdělání pro lidi ze všech oblastí života. WMU-Cooley je hrdá na své rozmanité národní a mezinárodní studentského sboru, kde se studenti, a to prostřednictvím spravedlivých a objektivních politik přijetí, mají možnost se učit zákon.

Místa

  • Lansing

    Lansing Campus 300 S. Capitol Avenue Lansing, MI 48933, , Lansing

Otázky