Keystone logo
West Liberty University Bakalář vědy v trestní spravedlnosti
West Liberty University

Bakalář vědy v trestní spravedlnosti

West Liberty, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

26 Aug 2024

USD 8 550 / per semester *

Na kampusu

* mimo stát / ve státě: 4 358 $ / metro: 7 118 $

Úvod

Trestní spravedlnost je program v rámci katedry sociálních věd, který kombinuje aspekty trestního soudnictví, sociologie, sociální práce, psychologie, historie a práva. Studenti studují s řadou instruktorů s odbornými znalostmi v oblasti práva, kriminality mladistvých, poradenství, nápravy, probace, podmíněného propuštění a vymáhání práva. Studenti rozvíjejí širokou škálu komunikačních dovedností prostřednictvím diskusí, prezentací a psaní.

Tyto dovednosti poskytují vynikající základ pro kariéru v oblasti vymáhání práva, probace, podmíněného propuštění, poradenství a práva. Studenti zažijí přednášky, třídní diskuse a praktická školení v různých oblastech vymáhání práva. Studenti jsou také povinni absolvovat dvě stě (200) hodin praxe, která musí proběhnout během semestru studia.

Charakteristickým znakem tohoto programu je jeho flexibilita. Mnoho kurzů je nabízeno ve večerních hodinách, aby vyhovovaly pracujícím jednotlivcům. Program také nabízí transferové kredity pro schválené absolventy státní policie, obecní/místní policie a nápravné akademie. West Liberty University také nabízí nezletilé v trestním soudnictví.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky